Головна » Чарлі Ганнем повертається на телебачення у новому серіалі від Amazon

Чарлі Ганнем повертається на телебачення у новому серіалі від Amazon

Чарлі Ганнем (Фото: google)
Чарлі Ганнем (Фото: google)

Відомий актор Чарлі Ганнем, зірка серіалів «Сини анархії» і «Шантарам», знову з’явиться на малих екранах у новому проекті від Amazon. Як повідомляє Variety, Ганнем виконає головну роль у кримінальному серіалі під назвою «Кримінал».

Читайте також: Педро Паскаль – головний татусь сучасного Голлівуду

Огляд серіалу «Кримінал»

Серіал «Кримінал» стане адаптацією однойменного коміксу, створеного Едом Брубакером і Шоном Філліпсом у 2006 році. Сюжет розповість про життя кількох молодиків, які стали на шлях злочинності. Ганнем зіграє головного героя Лео, досвідченого крадія, який дотримується принципів ненасилля.

Акторський склад та знімальна команда

До акторського складу також приєднаються Річард Дженкінс та Адріа Архона. Режисерами серіалу стануть Анна Боден і Раян Флек, відомі своєю роботою над фільмом «Капітан Марвел». Ед Брубакер, автор оригінального коміксу, займе пост шоуранера, що гарантує вірність адаптації першоджерелу.

Додаткова інформація

Чарлі Ганнем здобув популярність завдяки ролям у таких серіалах, як «Сини анархії», де він зіграв Джекса Теллера, та «Шантарам», в якому він виконав роль Ліна Форда. Його новий проект обіцяє бути не менш захоплюючим, адже серіал «Кримінал» має глибокий та складний сюжет, що базується на психології злочинців та їхніх особистих історіях.

Річард Дженкінс, відомий за ролями у фільмах «Форма води» та «Степфордські дружини», внесе в серіал свій багатий акторський досвід. Адріа Архона, зірка серіалів «Шпигунка» і «Добрі передвісники», додасть своєї харизми у проект.

Анна Боден і Раян Флек, режисерський дует, вже довели свою майстерність у роботі над блокбастерами. Їхній досвід у поєднанні з творчим баченням Еда Брубакера обіцяє високий рівень якості серіалу.

Прем’єра на Prime Video

На даний момент точна дата прем’єри серіалу «Кримінал» на платформі Prime Video ще не відома. Проте, очікується, що шоу стане однією з найочікуваніших прем’єр сезону, завдяки своєму захоплюючому сюжету та зірковому акторському складу.

Чарлі Ганнем продовжує радувати своїх шанувальників новими проектами, і його участь у серіалі «Кримінал» обіцяє бути ще одним вдалим кроком у його кар’єрі. З нетерпінням чекаємо на новини про прем’єру та перші епізоди цього багатообіцяючого шоу.

Прокрутка до верху