Головна » Правила користування

Правила користування

Дата вступу в дію: 07 березня 2024 року


  • Використання текстових матеріалів

1.1. Текстові матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на сайті kinoclub.org (далі – Сайт), можуть бути використані без отримання письмового дозволу редакції Сайту виключно за умови гіперпосилання на Сайт kinoclub.org.

1.2. При копіюванні текстових матеріалів для інтернет-видань обов’язкове відкрите для пошукових систем гіперпосилання на головну сторінку Сайту. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

1.3. Гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.

  • Використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів

2.1. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті і належать третім особам, без їхнього письмового дозволу.

  • Рекламні матеріали

3.1. Інформація, розміщена на Сайті під позначенням «реклама» і “промо” є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься у рекламних матеріалах.

  • Використання адреси електронної пошти та блокування облікового запису

4.1. Правовласник має право використовувати адресу електронної пошти зареєстрованих Користувачів для розсилки повідомлень та заблокувати обліковий запис Користувача на Сайті у випадку неправомірних дій.

  • Обробка і використання інформації користувача

5.1. Користувач надає Адміністрації дозвіл на обробку наданої ним інформації та її використання в маркетингових та таргетингових дослідженнях на Сайті.

  • Відповідальність за коментарі

6.1. Сайт не несе відповідальності за будь-які коментарі, опубліковані на Сайті Користувачами. Адміністратор Сайту може видаляти коментарі, включаючи ті, що написані в образливій чи дискримінаційній формі.

6.2. Користувач може нести юридичну відповідальність за моральний збиток, принесений іншим Користувачам чи третім особам у результаті розповсюдження коментарів, якщо вони дискредитували чи іншим способом порушили права третіх осіб.


Ці Правила користування можуть бути змінені час від часу. Будь ласка, періодично переглядайте їх для ознайомлення з останніми змінами.

Прокрутити вгору