Головна » Дата виходу 4-го сезону серіалу «Хлопаки» вже скоро. І це рекордна затримка сезону

Дата виходу 4-го сезону серіалу «Хлопаки» вже скоро. І це рекордна затримка сезону

Дата виходу 4-го сезону серіалу «Хлопаки»
Дата виходу 4-го сезону серіалу «Хлопаки» – вже скоро

«Хлопаки» нарешті готові повернутися на Amazon Prime Video на четвертий сезон, побивши невтішний рекорд дати виходу.

Між 3 і 4 сезонами в серіалі була значна перерва, і причиною цього став не тільки спін-офф Gen V, перший сезон якого закінчився шокуючим камео Хоумлендера.

“Пацани” встановили новий рекорд виходу 4 сезону

Поки команда Boys готується до старту нового сезону в четвер, 13 червня, шоу встановлює рекорд найдовшої перерви між сезонами на сьогоднішній день.

Після того, як третій сезон закінчився 8 липня 2022 року, четвертий сезон вийде через 706 днів після цього. Багато в чому ця затримка була пов’язана зі страйками сценаристів та акторів у 2023 році. Шоураннер Ерік Кріпке поділився в листопаді, що «більша частина монтажу [була] завершена».

Для довідки, затримка між 1 і 2 сезонами становила 406 днів. Перший сезон закінчився 26 липня 2019 року, а другий сезон розпочався 4 вересня 2020 року. Розрив між наступними двома сезонами збільшився до 602 днів, причому другий сезон закінчується 9 жовтня 2020 року, а третій сезон – 3 червня 2022 року.

Окрім вищезгаданих страйків, четвертий сезон “Хлопаків” також довелося перенести через вихід “Покоління V”, яке дебютувало у вересні 2023 року.

Четвертий сезон серіалу “Хлопаки” розпочнеться на Amazon Prime Video у четвер, 13 червня 2024 року. Як стало відомо нещодавно, серіал продовжено на п’ятий сезон і закінчиться ще не скоро.

Прокрутка до верху