Головна » Деніел Редкліфф прокоментував свою появу в серіалі про Гаррі Поттера з новим акторським складом

Деніел Редкліфф прокоментував свою появу в серіалі про Гаррі Поттера з новим акторським складом

Деніел Редкліфф прокоментував свою появу в серіалі про Гаррі Поттера (Фото: google)
Деніел Редкліфф прокоментував свою появу в серіалі про Гаррі Поттера (Фото: google)

Навколо перезапуску Гаррі Поттера, який покликаний переосмислити історію Джей Кей, ходить багато спекуляцій. Роулінг для абсолютно нового покоління.

Читайте також: Вийшов трейлер нового серіалу про Гаррі Поттера – не те, чого чекали фанати

Після того, як сага вже надихнула серію з восьми фільмів, шанувальникам цікаво дізнатися, що саме приготувала нова версія історії і чи з’являться актори з попередньої адаптації.

Деніел Редкліфф, який зіграв головного героя у всіх восьми фільмах, розповів про перезавантаження в нещодавньому інтерв’ю  E! News: «Як і решта світу, я дуже радий спостерігати за дійством як глядач».

“Я так не думаю”, – відповів Редкліфф, коли його запитали про потенційну епізодичну появу в серіалі. “Я думаю, що вони дуже мудро хочуть максимально дистанціюватися. І я не знаю, чи це спрацює, якщо ми щось із цим зробимо».

Варто зазначити, що Деніел Редкліфф раніше заявляв, що навряд чи з’явиться у перезапуску “Гаррі Поттера“:

Як на мене, вони намагаються почати все спочатку, і я впевнений, що той, хто створить проект, захоче залишити в ньому свій слід і, ймовірно, не захоче з’ясовувати, як змусити старого Гаррі зіграти епізодичну роль. Я, звичайно, бажаю їм удачі на світі, і я дуже радий, що передав естафету. Але я не думаю, що мені потрібно робити це фізично.

Телесеріал про Гаррі Поттера охопить всю історію Дж.К. Роулінг. Сценарист певною мірою братиме участь у створенні нової серії, щоб гарантувати, що вона «залишиться вірною оригінальному матеріалу».

Прем’єра перезапуску “Гаррі Поттера” відбудеться на сервісі Max у 2026 році.

Прокрутка до верху