Головна » Геолокація в Telegram на iPhone: як це працює

Геолокація в Telegram на iPhone: як це працює

Геолокація в Telegram на iPhone, як поділитися своїм місцезнаходженням

Вже кілька років Telegram є не просто месенджером і найзручнішим засобом зв’язку, а місцем, де користувачі проводять весь вільний час. Цікаві канали з ексклюзивним контентом, веб-додатки і навіть папка «Вибране» у вигляді персональної хмари. Зокрема, для того, щоб перенести своє місцезнаходження з iPhone, вам навіть не потрібен Find Machine — надсилати геолокацію через Telegram набагато зручніше. Є кілька способів, про які ви повинні знати.

Знайти людей поблизу в Telegram – що це таке

У Telegram є одна функція, про яку знають не всі – Пошук людей поблизу. З його допомогою можна виявляти інших користувачів і навіть групи поблизу, спочатку надавши додатку доступ до геолокації. Не так давно фахівці навіть пропонували його не використовувати, але насправді він виявився безпечним – не видає ні номера телефону, ні точного місця розташування. Включити його дуже просто.

 • Зайдіть в Telegram, виберіть вкладку «Контакти».
 • Натисніть «Знайти людей поблизу» та надайте додатку доступ до геолокації.
 • Зачекайте, поки список завантажиться, і перегляньте його, натиснувши «Показати більше», якщо це необхідно.
 • Якщо ви хочете, щоб вас знайшла людина в Telegram за геолокацією, натисніть “Показати мене тут” – після цього вас зможуть побачити оточуючі.

Telegram відображає користувачів у радіусі 3 кілометрів, але не видає точне місце розташування. Крім звичайних користувачів, сюди входять групи поблизу, до яких можна приєднатися і почати спілкування. Ви також можете самостійно створити локальну групу, щоб користувачі могли бачити її та додавати до неї. Круто, чи не так? Але це ще не все.

Геолокація в Telegram на iPhone: Як поділитись своїм місцезнаходженням

Якщо ви хочете зустрітися зі своїми друзями і вам потрібно поділитися з ними місцезнаходженням, найпростіше це зробити через месенджер. Тут є можливість не тільки відправити локацію в Telegram, а й просто позначити точку на карті, щоб інша людина могла її побачити і дістатися самостійно. Ось як це зробити.

 • Зайдіть в Telegram і перейдіть в потрібний чат.
 • Натисніть «Додати» та виберіть «Геолокація» внизу.
 • Далі знайдіть точне місце на карті і встановіть там точку. Він масштабується і рухається, а при дотику розгортається на весь екран.
 • Після цього натисніть «Надіслати місцезнаходження».

Ще один користувач отримає геолокацію в Telegram і зможе відкрити її не тільки через Apple Maps. В принципі, це досить зручно, але є й інший спосіб.

Як транслювати геолокацію в Telegram

Якщо ви не стежите за оновленнями в Telegram, то, ймовірно, пропустили нову функцію — геолокаційне мовлення. Це дуже зручно, так як ваш співрозмовник зможе бачити локацію в режимі реального часу. Ця функція вже доступна в месенджері як на iOS, так і на Android, і включити її дуже просто.

 • Зайдіть в Telegram.
 • Виберіть потрібний чат, після чого натисніть “Додати” – “Місцезнаходження”.
 • Виберіть Місце трансляції.
 • Далі система може запропонувати зайти в Налаштування, де потрібно вибрати «Завжди».
 • Поверніться до програми та натисніть кнопку ще раз. Виберіть час, протягом якого буде видно геолокацію в Telegram.

Після цього користувач бачитиме ваше місцезнаходження, навіть якщо застосунок закрито. Якщо ви виберете “Поки я не вимкну”, вам потрібно буде натиснути на повідомлення та припинити трансляцію геолокації в Telegram. Зробити це можна в будь-який момент, головне не забути. Що добре в цій новій функції Telegram, так це те, що вам не потрібен iPhone, щоб передати своє місцезнаходження, як у випадку з Find My Latitude.

Відключити геолокацію в Telegram

Якщо ви переживаєте, що хтось може побачити вашу геолокацію в Telegram, просто вимкніть її повністю. Таким чином, програма не зможе отримати до нього доступ, доки ви знову не надасте їй дозвіл.

 • Перейдіть до розділу Налаштування.
 • Виберіть Telegram у списку.
 • Торкніть «Місце», а потім — «Ніколи».

Власне, більше нічого робити не треба. Якщо вам потрібно перенести своє місцезнаходження в Telegram, він запропонує вам увімкнути GPS вручну через налаштування iPhone.

Прокрутка до верху