Головна » Кращі спортивні додатки для Apple Watch, щоб привести себе у форму

Кращі спортивні додатки для Apple Watch, щоб привести себе у форму

Напевно ви теж раптом заглянули в календар на своєму iPhone і виявили, що почалося літо. Повірте, ви не самотні. Але ось у чому проблема: не завжди є час у перевантаженому графіку, щоб зайнятися спортом і привести себе в порядок. Тим більше, що складно підтримувати себе у формі восени і взимку, коли організм просить не тренуватися, а з’їсти щось смачненьке і рано лягти спати. Якщо ви помітили, що ваша футболка якимось чином стала тісною і вам важко дихати після ходьби, завантажте ці спортивні програми на свій Apple Watch прямо зараз. Дотримуйтесь порад свого розумного годинника протягом двох-трьох тижнів і подивіться, як все зміниться на краще! Отож, ось кращі спортивні додатки для Apple Watch на нашу думку.

Як тренуватися вдома з Apple Watch

Seven — це дивовижний додаток для домашніх тренувань. Його перевага полягає в простоті: всі вправи нагадують звичайну шкільну фізкультуру, але при цьому надзвичайно ефективні. Вам навіть не знадобиться додаткове обладнання, але найголовніше, що заняття займуть у вас всього 7 хвилин в день.

Всього 7 хвилин в день і ви прийдете в відмінну форму

Тренування професійно підібрані, тому підходять всім, навіть якщо є обмеження по навантаженнях. Seven працює безпосередньо на Apple Watch і не вимагає наявності iPhone поблизу, а також оплати підписки. Обов’язково скачайте його на свій розумний годинник, але якщо такий підхід вам не до душі, то йдемо далі.

Короткі тренування з Apple Watch

1.83.0-UKG4PZXCG77VGMWBKGRJP2BBXI.0.1-8

Іноді здається, що App Store для Apple Watch нереально бідний у порівнянні з іншими пристроями. А ось з чим у вас точно не виникне проблем, так це зі спортивними додатками. Однією з найкращих є Sportsman. Bodyweight Workout, яка допомагає активно тренуватися, щоб змінити ситуацію за 100 днів. Розробники передбачили всередині відразу все необхідне: поради по харчуванню, тренування, рекомендації і навіть дні відпочинку або хвороби, щоб скорегувати тренувальний процес.

Додаток має допомогти вам прийти у відмінну форму протягом 100 днів

Також не потрібне додаткове обладнання – практично всі вправи робляться з власною вагою. Крім активності, є розтяжка, щоб не травмуватися, тому не ігноруйте її. Зручно, що для його використання не потрібен iPhone — просто запустіть тренування та дотримуйтесь інструкцій.

Лічильник калорій для iPhone і Apple Watch

Як би Apple не намагалася стежити за здоров’ям своїх користувачів, створення більшості спортивних додатків знаходиться у владі розробників. Наприклад, доведеться завантажити лічильник калорій на Apple Watch, тому що вбудованого немає! MyFitnessPal: Calorie Counter для цього цілком підійде: спочатку потрібно запустити її на айфоні і вибрати мету, наприклад, схуднути, а також вказати свої дані.

Після цього ви отримаєте добову норму калорій і зможете внести те, що з’їли протягом дня. Додаток містить базу всіх продуктів, включаючи овочі та фрукти, а також дозволяє вказати розмір порції. Введіть дані про їжу на Apple Watch, після чого вони синхронізуються з вашим iPhone. Чудовий додаток і безкоштовний! Є підписка, яка розблокує доступ до більшої кількості функцій.

Крутий крокомір для Apple Watch

Pedometer++ вже з’явився в нашій добірці не так давно, і я просто не маю права не рекомендувати його вам знову. Це чудова заміна вбудованому додатку «Активність» на Apple Watch — проста, зрозуміла та змістовна. Можна вимірювати кількість кроків, відстань, пульс і не лазити по різних налаштуваннях в пошуках потрібних даних – все вже є на головному екрані.

Крокомір має вбудовану карту, щоб ви могли відстежувати свій маршрут під час тренування на свіжому повітрі. Ну а для максимальної зручності додайте розширення на циферблат Apple Watch, щоб статистика була перед очима.

Нагадування про необхідність пити воду для Apple Watch

Тренування і підрахунок калорій – далеко не найважливіші справи на шляху до стрункої фігури. Важливо пити достатню кількість рідини, щоб прискорити обмін речовин. Water Reminder— корисний додаток для здоров’я з високим рейтингом в App Store. Ви можете додавати напої безпосередньо на Apple Watch, не беручи до рук iPhone, і зробити це можна майже одним дотиком.

Після цього ви зможете відстежувати свій прогрес, попередньо відрегулювавши обсяг чашок. Для iMessage є нагадування, нагороди та навіть стікери. Додаток з нагадуванням платний, але є пробний період, щоб ви могли оцінити функціонал. Можливо, це набагато корисніше, ніж черговий жирний бургер або пачка сигарет.

Прокрутка до верху