Головна » Найпопулярніші серіали на Netflix минулого тижня: Що дивляться українці

Найпопулярніші серіали на Netflix минулого тижня: Що дивляться українці

Найпопулярніші серіали на Netflix минулого тижня (Фото: Netflix)
Найпопулярніші серіали на Netflix минулого тижня (Фото: Netflix)

Netflix постійно радує своїх українських аудиторій найсвіжішими та захоплюючими стрічками. В оновленому рейтингу популярних серіалів на сьогодні, ви знайдете найгарячіші новинки, які завойовують серця глядачів.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Найпопулярніші серіали на Netflix минулого тижня:

“Проблема 3 тіл”

Цей захоплюючий серіал розповідає про п’ятьох геніальних учених, чиї дослідження виявляють загрозу для майбутнього людства. Їхні пригоди охоплюють десятиліття та континенти, але призводять до страшного відкриття: людство перебуває під загрозою.

Офіційний трейлер

Окрім “Проблеми 3 тіл“, інші популярні серіали, які зараз на висоті, включають:

“Джентльмени”

У цьому серіалі вирушаємо у світ британського кримінального підпілля, де кожен крок – це гра на виживання. Головний герой, молодий та амбіційний, намагається піднятися в ієрархії злочинного світу, зіткнувшись зі зрадою, змовою та безпекою.

Офіційний трейлер

“Залізна рука”

Сюжет серіалу розгортається в світі боїв без правил, де головний герой, колишній боєць змішаних єдиноборств, намагається знайти своє місце після важких втрат та розпаду родини. Він вирушає у небезпечний світ змагань, де кожен бій – це шанс на виживання.

Офіційний трейлер

“Аватар: Останній захисник”

У цьому епічному аніме-серіалі головний герой, останній захисник свого виду, повинен зіткнутися зі злом, що загрожує його світові. Він відправляється у небезпечну місію, щоб знайти рішення, яке збереже його народ від знищення.

Офіційний трейлер

“Сигнал”

У цьому науково-фантастичному серіалі група дослідників намагається розгадати та використати таємничі сигнали з космосу. Проте їхні дії викликають несподівані наслідки та відкривають таємниці, які можуть змінити долі всього людства.

Офіційний трейлер

“Завіт: Історія Мойсея”

Цей епічний історичний серіал розповідає про життя та пригоди Мойсея, який веде свій народ з рабства до свободи. Його шлях наповнений випробуваннями, чудесами та боротьбою за віру та правду.

Офіційний трейлер

“Hot Wheels: Газуй!”

У цьому анімаційному серіалі молоді автомобільні гонщики змагаються у найшвидших та найнебезпечніших гонках. Вони долають перешкоди, долають ворогів та вивчають важливі життєві уроки про дружбу та взаємодопомогу.

Офіційний трейлер

“Напівлихий: Байстрюк самого диявола”

У цьому серіалі головний герой, напівлюдина-напівдемон, шукає спосіб помститися тим, хто зрадив його. Його шлях наповнений сутичками зі злом, але він не здаватиметься до тих пір, поки не знайде справедливості.

Офіційний трейлер

“Погані динозаври”

У цьому науково-фантастичному серіалі вчені повертаються в минуле, щоб вивчити динозаврів, але їхні дії викликають катастрофічні наслідки. Тепер вони повинні знайти спосіб врятувати себе та світ від вимирання.

Офіційний трейлер

“Пісочний чоловік”

У цьому таємничому серіалі головний герой знаходиться в котрих угодах, коли його дочка раптово зникає. Щоб знайти її, він вирушає на пошуки у темний світ злочину та інтриг.

Офіційний трейлер

Запрошуємо вас на Netflix, щоб насолодитися цими захоплюючими фільмами та серіалами разом з мільйонами глядачів по всьому світу!

Прокрутити вгору