Головна » Спін-офф «Відьмака» про Цирі перетворили на частину 4-го сезону серіалу

Спін-офф «Відьмака» про Цирі перетворили на частину 4-го сезону серіалу

Спін-офф «Відьмака» про Цирі все ж таки буде, але є нюанс

Довгий час ходили чутки, що Netflix працює над черговим спін-оффом «Відьмака», який називається «Щури». Історія має бути зосереджена на групі Прикордонного Щура, яка перетинається з Цірі в романах.

Спін-офф «Відьмака» про Цирі ми все ж побачимо

Проект нібито вже знятий, незважаючи на те, що Netflix жодного разу не підтверджував, що він взагалі знаходиться в розробці. Хоча шоу ще не підтверджено, у свіжому звіті Redanian Intelligence йдеться, що серіал буде окремим епізодом 4 сезону «Відьмака», а не повноцінним спін-оффом.

Проект отримав назву The Rats: A Witcher Tale. За даними видання, плани змінилися після тестових скринінгів, які виявилися переважно негативними.

Також зазначалося, що режисерка фільму Майрсі Алмас, яка нібито працювала над проєктом, на своїй сторінці в LinkedIn вказала, що проєкт Borderland Rats був “особливим епізодом”. Крім того, Софі Голланд в інтерв’ю розповіла про “дуже особливий” епізод 4 сезону з персонажами, представленими в 3 сезоні “Відьмака“.

Про що йдеться у серіалі

Проект про банду щурів став одним з найбільш очікуваних проектів серед фанатів «Відьмака». Шоу має слідувати за групою підлітків-злодіїв, які «покладаються на свої кримінальні навички, плануючи найбільше пограбування у своїй кар’єрі проти найнебезпечнішого злочинного угруповання в королівстві». Раніше до серіалу приєднався Дольф Лундгрен.

Схоже, Netflix, бачачи труднощі, з якими зіткнулися творці спін-оффа, вирішив переглянути плани щодо проєкту. Можливість виходу спецепізоду стала альтернативним варіантом, який допоможе дати фанатам хоч якусь історію про банду.

Раніше з’явилися нові фото зі зйомок 4-го сезону серіалу “Відьмак”, на яких Фрея Аллен була показана в ролі Цірі.

Прокрутка до верху