Головна » 2 сезон «Аватар: Останній володар стихії»: Будуть зміни, які можуть розчарувати

2 сезон «Аватар: Останній володар стихії»: Будуть зміни, які можуть розчарувати

2 сезон «Аватар: Останній володар стихії» (фото: google)
2 сезон «Аватар: Останній володар стихії» (фото: google)

Начебто перший сезон недостатньо знищив вихідний матеріал. Тому виконавчий продюсер фільму Netflix «Аватар: Останній володар стихії» Джаббар Райсані повідомив про «стиснення» історії у другому сезоні.

Читайте також: Великі проекти Disney, які будуть випущені у 2025 році

Раїсані, який раніше працював супервайзером візуальних ефектів у першому сезоні, поділився своїми думками про майбутнє адаптації з The Direct. Говорячи про те, як майбутній 2 сезон «Аватар: Останній володар стихії» підійде до завдання адаптації решти вихідного матеріалу, Раїсані зробив заяву:

Я думаю, що це дуже схоже на перший сезон. А ми будемо спиратися на весь контент мультсеріалу. Але у нас немає тієї кількості епізодів, яка є в мультсеріалі. Тому, звичайно ж, має бути деяка компресія.

Наразі невідомо, скільки серій буде замовлено для кожного наступного сезону. Враховуючи, що перший сезон складався всього з восьми серій, передбачається, що другий і третій сезони матимуть приблизно однакову кількість, якщо не сказати трохи більше або менше.

Хоча це оновлення може розчарувати багатьох. В той же час воно навряд чи стане сюрпризом, оскільки перший сезон серіалу був побудований на ідеї «впорядкування» оригінальної історії.

Це, мабуть, найзначніший відхід від оригінальної сюжетної арки Аанга та її «стиснення». Замість того, щоб представити молодого мага повітря як героя, що уникає, який повільно змиряється зі своїм обов’язком захищати світ, у серіалі з живою дією він натомість поспішає до мети.

На момент написання статті Netflix ще не оголосив офіційну дату виходу другого чи третього сезонів адаптації «Аватара».

Прокрутити вгору