Головна » 2 сезон серіалу «Аватар: Останній володар стихії» вже зіткнувся зі змінами

2 сезон серіалу «Аватар: Останній володар стихії» вже зіткнувся зі змінами

2 сезон серіалу «Аватар: Останній володар стихії» вже зіткнувся зі змінами (Фото: google)
2 сезон серіалу «Аватар: Останній володар стихії» вже зіткнувся зі змінами (Фото: google)

Видання Variety повідомляє, що Альберт Кім, творець і шоураннер першого сезону серіалу, вирішив покинути проект. Його місце займуть Крістін Бойлан і Джаббар Райсані, які продовжать розвиток серіалу як виконавчі продюсери. Netflix також заявив, що продовження серіалу «Аватар: Останній володар стихії» заплановано ще на два сезони та завершуючи третім.

Читайте також: Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Крістін Бойлан була співвиконавчим продюсером першого сезону “Аватара”, тоді як Джаббар Райсані виступав як виконавчий продюсер, режисер і супервайзер VFX. Альберт Кім залишиться в якості виконавчого продюсера для другого і третього сезонів. За словами особи, яка знає ситуацію, Кім хотів дослідити нові можливості після багаторічного процесу розробки “Аватара” і підписав угоду з Disney на роботу виконавчим продюсером серіалу “Персі Джексон”, а також на розробку нових проектів для цієї компанії.

Крістін Бойлан також відома як досвідчений драматург та автор коміксів для DC, Marvel, BOOM Studios і Tokyopop. Вона представляється WME, Art/Work Entertainment та адвокатами Еріком Хайманом з Paul Hastings.

Джаббар Райсані має значний досвід у сфері візуальних ефектів і працював над такими шоу, як “Lost in Space”, “Дивні Дива”, “Гра престолів” та “The Flash”. Він також став режисером епізодів “Загублених у космосі” та “Останнього мага повітря”. Його представляють CAA та Маймен Грінспен.

Серіал “Аватар: Останній маг повітря” є адаптацією культового серіалу Nickelodeon. У першому сезоні живої версії знялися Гордон Корм’є, Кіавентійо, Ян Оуслі, Даллас Лю, Кен Люн, Пол Сун-Хен Лі та Деніел Де Кім.

Разом з Альбертом Кімом і Райсані, Ден Лін і Ліндсі Лібераторе є виконавчими продюсерами від імені Rideback, а також Майкл Ґой також є виконавчим продюсером. Ґой зняв перші два епізоди, тоді як Райсіані зняв третій і четвертий епізоди. Розан Лян зняла п’ятий і шостий епізоди, а Джет Вілкінсон — останні два епізоди першого сезону.

Нагадаємо сюжет 1 сезону “Аватар: Останній захисник”:

У цьому епічному аніме-серіалі головний герой, останній захисник свого виду, повинен зіткнутися зі злом, що загрожує його світові. Він відправляється у небезпечну місію, щоб знайти рішення, яке збереже його народ від знищення.

Офіційний трейлер

Швидше за все, внутрішні зміни навряд чи помітно вплинуть на шоу, але залишається сподіватися, що це не призведе до затримки.

Прокрутити вгору