Головна » Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes 

Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes 

Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes (Фото: google)
Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes (Фото: google)

Відповідно до підрахунків Forbes, 10 найвище оплачуваних акторів Голлівуду за 2023 рік заробили 449 мільйонів доларів. Вони в основному отримали свої доходи від успішних виходів їхніх фільмів у прокат.

Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року

Адам Сендлер очолив рейтинг

У 2023 році він очолив рейтинг найвище оплачуваних голлівудських акторів за версією журналу Forbes, заробивши протягом минулого року 73 мільйони доларів.

Значну частину його доходу забезпечила співпраця з Netflix, де від 2014 року актор знявся у восьми фільмах для цієї стрімінгової платформи, а також виступив продюсером кількох інших картин. Тільки протягом перших шести місяців 2023 року підписники Netflix витратили понад 500 мільйонів годин на перегляд фільмів з участю Сендлера.

У 2023 році на Netflix вийшли фільми, в яких брав участь актор, такі як “Загадкове вбивство”, “Тебе не запрошено на мою бат-міцву” та “Лео”. Крім цього, Сендлер зіграв головну роль у стрічці “Космонавт”, яку Netflix випустив у березні 2024 року.

Трейлер “Загадкове вбивство”

Інші актори у рейтингу

Друге місце в рейтингу найбільш високооплачуваних акторів за версією Forbes зайняла Марго Роббі, що виконала головну роль у фільмі “Барбі”.

Трейлер “Барбі”

Протягом 2023 року акторка заробила 59 мільйонів доларів. На третьому місці розташувався Том Круз, який отримав 45 мільйонів доларів, зокрема завдяки успішному виходу сьомої частини шпигунського бойовика “Місія нездійсненна”.

Також у рейтинг найвище оплачуваних акторів за 2023 рік увійшли:

  • Раян Гослінг (43 мільйони доларів),
  • Метт Деймон (43 мільйони доларів),
  • Дженніфер Еністон (42 мільйони доларів),
  • Леонардо Ді Капріо (41 мільйон доларів),
  • Джейсон Стейтем (41 мільйон доларів),
  • Бен Аффлек (38 мільйони доларів),
  • Дензел Вашингтон (24 мільйони доларів).
Прокрутити вгору