Головна » Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Цікаві детективи 2023 року (Фото: google)
Цікаві детективи 2023 року (Фото: google)

Нові фільми 2023: Зануріться у захопливий світ таємниць і загадок разом із центральними персонажами унікальних кінопроектів 2023 року! Нові фільми в жанрі детектива обіцяють захопливі історії та несподівані повороти подій, які залишать вас в захваті. Давайте разом розгадаємо ці загадки та відправимося в цікаву подорож у світ кіно!

“Привиди у Венеції”

Цей фільм переносить глядачів у світ загадкових подій і несподіваних обертів, де приватний детектив Еркюль Пуаро зіткнеться з вбивством під час спіритичного сеансу у будинку оперної співачки під час вечірки на Гелловін. Заглиблюючись у світ духів і таємниць, герої змушені розкрити істину, яка ховається від очей живих.

“Запрошення до вбивства”

Фільм розгортається на тлі 1934 року, де флористка Міранда Грін опиняється в таємничому маєтку на віддаленому острові. Негода перекриває шлях для відступу, а вбивство стає справжнім випробуванням для її розуму та вмінь розкриття таємниць.

“Загадкове вбивство 2”

Продовження комедійної історії подружжя Шпіц, які відкривають власне агентство після зникнення мільярдера Вікрама. Розкриваючи таємницю дивної зникнення друга, вони використовують нестандартні методи для розслідування, що завершується несподіваними відкриттями.

“Мізантроп”

Цей фільм змушує дивитися на злочин з іншого кута через призму співпраці між слідчим ФБР і юною поліцейською. Вони намагаються розкрити загадкову стрілянину новорічної ночі та зупинити снайпера, використовуючи неочікувані підходи та методи.

“Зникла безвісти”

Фільм переносить глядачів у формат скрінлайфу, де вісімнадцятирічна Джун розшукує зниклу матір у Колумбії після того, як консульство відмовилося допомагати. Змушена діяти самостійно, вона розкриває темні таємниці та інтриги, які переплітаються в її шляху.

“Плазуни”

Напружений кримінальний фільм, в якому агент нерухомості Саммер Елсвік стає жертвою жорстокої розправи, а його розслідування розкриває низку підозрюваних, серед яких – чоловік, діловий партнер та таємничий переслідувач. Фільм обіцяє захопливу історію та непередбачувані повороти, підкреслюючи темні таємниці особистого та професійного життя головного героя.

“Мій злочин”

Іронічний детектив, який переносить глядачів до Парижа 30-х років. Це історія красуні Мадлен Вердьє, що намагається пробитися у світ акторів, але опиняється в центрі судового скандалу. Її минуле повертається, викидаючи на поверхню низку темних таємниць, які вона старанно ховала.

“Траєкторія падіння”

Французький детектив про романістку, обвинувачену у вбивстві, з несподіваною розв’язкою та високим рейтингом на Каннському фестивалі. Сюжет пропонує глядачеві несподівані повороти і загадки, які потребують розгадки.

“Добра мати”

Історія журналістки, що самостійно розслідує вбивство свого сина, залучаючи вагітну подругу загиблого. Це фільм про пошук правди та владу материнської любові, яка не зупиниться ні перед чим, щоб відшукати відповіді.

Усі ці фільми обіцяють залишити глядачів в захопленні від захоплюючих розслідувань і несподіваних поворотів подій, запрошуючи їх у захопливий світ детективів 2023 року!

Прокрутка до верху