Головна » Дата виходу Тор 5 та подробиці від Insider

Дата виходу Тор 5 та подробиці від Insider

Дата виходу Тор 5
Дата виходу Тор 5

Згідно з останніми чутками, фільм “Тор 5” може побачити світ після кросовера “Месники 5“.

Згідно з оновленням Marvel, майбутній проект обіцяє бути більшим, ніж його попередники, і він буде похмурішим за «Тор: Любов і грім». Не менш важливо відзначити, що це буде останній сольний альбом Тора за участю Кріса Хемсворта.

Серіал «Тор» став однією з найуспішніших франшиз у кінематографічному всесвіті Marvel. З моменту виходу першої частини, що вийшла в 2011 році, персонаж завоював серця глядачів своїм харизматичним образом, незабутніми пригодами і унікальним почуттям гумору.

Однак всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець. Поки що «Тор 5» офіційно не підтверджений, але, схоже, він справді стане фінальним акордом в історії героя, якого зіграв Хемсворт. Це рішення, безумовно, може викликати розчарування у шанувальників MCU, але воно також відкриває нові можливості для розвитку персонажа. Можливо, ми отримаємо щось унікальне в дусі Логана.

Прем’єра очікується у 2027 році, але конкретна дата релізу не оголошена.

Той факт, що у фільмі буде більш похмура атмосфера, говорить багато про що. Це може означати, що герою доведеться зіткнутися з більш складними випробуваннями та ворогами, ніж будь-коли раніше. Можливо, ми побачимо, як він зіткнеться з найтемнішими аспектами власної особистості або з подією, яка знову переверне його життя з ніг на голову.

При цьому варто враховувати, що зміна тональності в серії фільмів – нормальне явище. Особливо це стосується Одінсона, оскільки Thor: Ragnarok кардинально відрізнявся від попередніх частин.

Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Прокрутити вгору