Головна » Вийшов фінальний трейлер фільму “Манкіман”

Вийшов фінальний трейлер фільму “Манкіман”

Вийшов фінальний трейлер фільму "Манкіман" (Фото: google)
Вийшов фінальний трейлер фільму “Манкіман” (Фото: google)

Режисерський дебют Дева Пателя « Людина-мавпа» вже став одним із найочікуваніших релізів цієї весни, і щоб виправдати очікування, вийшов фінальний трейлер.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Світова прем’єра фільму відбулася 11 березня в рамках фестивалю SXSW (Остін, штат Техас), де його сприйняли переважно позитивно. Головний герой, Манкіман, йде до кінця, щоб помститися людям, які забрали у нього все, і, на думку критиків, це варто побачити особисто.

Новий трейлер фільму “Манкіман” , який порівняли з “Джоном Віком“, можна побачити нижче:

Трейлер фільму “Манкіман”

Сюжет Манкімен 2024

У фільмі розповідається історія загадкового героя, який виступає проти корупції, безкарності поліції та продажних політиків. Цей герой, відомий як Манкімен, виступає у ролі символу страху та покарання для злочинців.

В основу картини покладено міф про індуїстське божество Хануман. Він також був натхненний любов’ю Пателя до бойовиків Брюса Лі, корейських і боллівудських фільмів і казок, які розповідав йому дідусь у дитинстві.

Патель не тільки знявся і знявся у фільмі, а й написав сценарій у співавторстві з Джоном Коллі («Готель Мумбаї: Стенд», «Володар морів: На краю Землі») і Полом Ангунавалою і виступив співпродюсером. Головні ролі у фільмі виконали Шарлто Коллі («Округ 9»), Віпа Шарма («Готель Мумбаї: Стенд»), Пітобаш Тріпаті («Рука на мільйон доларів») та Собхіта Дхуліпала.

Фільм вийшов у світовий прокат 5 квітня 2024 року.

Прокрутити вгору