Головна » Розкрито лиходія з фільму про Супермена Джеймса Ганна

Розкрито лиходія з фільму про Супермена Джеймса Ганна

Розкрито лиходія з фільму про Супермена Джеймса Ганна (Фото: google)
Розкрито лиходія з фільму про Супермена Джеймса Ганна (Фото: google)

У світі супергероїв завжди є місце для нових викликів, і, схоже, Метрополіс зіткнеться з черговим випробуванням. Згідно з останніми чутками, протагоністу DC доведеться зіткнутися з новим і неймовірно небезпечним супротивником.

Читайте також: Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Нещодавно інсайдер та експерт індустрії Деніел Ріхтман розкрив нову інформацію про майбутній фільм про Супермена. За його словами, у цьому фільмі ми побачимо, як Людина зі сталі зіткнеться зі своїм власним клоном – Ультраменом.

Оновлення. Джеймс Ганн розповів, що головним суперником Людини зі сталі буде Лекс Лютор. Далі йдуть оригінальні новини.

Кажуть, що його походження лежить у таємничих методах Лекса Лютора, який використовує ДНК головного героя для створення Ультрамена. Безсумнівно, Лютор у своїй нескінченній і тривожній боротьбі з Суперменом досяг нових висот божевілля. Використовуючи саму сутність свого ворога, щоб створити двійника, він піднімає ставки до небаченого раніше рівня.

Але хто такий Ультрамен, і які його можливості? Загалом, це дзеркальне відображення Супермена, що нагадує Хоумлендера зі всесвіту Boys, але при цьому неймовірно жорстоке.

Спочатку він є двійником Супермена з Землі-3. У цьому всесвіті лиходії стали героями, а герої – лиходіями. Перший Ультрамен загинув під час Кризи на Нескінченних Землях. Пізніше з’явилися й інші версії Ультрамена, одна з яких була вбита в Final Crisis.

Ультрамен володіє криптонівськими здібностями, але з деякими відмінностями в назвах (наприклад, надсила замість суперсили). Його здібності включають політ, тепловізор, рентгенівський зір і невразливість. Ультрамен також має негативну реакцію проти законів, які застосовуються до Супермена.

Прем’єра фільму за коміксами відбудеться 11 липня 2025 року.

Прокрутити вгору