Головна » Серіал “Сигнал” від Netflix: чи варто дивитись цей німецький серіал?

Серіал “Сигнал” від Netflix: чи варто дивитись цей німецький серіал?

Серіал "Сигнал" від Netflix
Вийшов серіал “Сигнал” від Netflix

Серіал «Сигнал», що доступний на Netflix, розповідає історію зниклої космонавтки та її родини, яка намагається розкрити відкриття, що може змінити світ.

Завжди цікаво, коли вийшли два шоу з подібними налаштуваннями та сюжетами практично в один час. У випадку з «Сигналом» німецький серіал розповідає про жінку космонавта, яка зіткнуласья з загадковим явищем під час перебування на Міжнародній космічній станції. Так, це здається схожим на серіал від Apple «Сузірʼя», але характер загадки в «Сигналі» зовсім інший. Більше про нові серіали читайте на сайті Кіно Клуб.

Трейлет серіалу Сигнал від Netflix

Сюжетна зав’язка серіалу “Сигнал”

Після того, як Свен (Флоріан Давід Фіц) прокидається, він дивиться на свій старий мобільний телефон і помічає, що будильник, який він встановив, не спрацював. Він поспішає прокинути свою доньку Чарлі (Юна Беннетт) і переконується, що вона взяла свій звуковий імплантат, щоб вони могли поїхати на вечірку; Паула (Пері Баумайстер), дружина Свена і мати Чарлі, майже приземлиться після трьох місяців на Міжнародній космічній станції.

Під час перегляду на екрані, як капсула стрімгається на землю, Чарлі помічає, що парашути не розкриваються. У капсулі Паула цілком відволікається; її супутник по капсулі, Хаді Хірай (Хаді Ханджанпур), змушений кричати на неї, щоб вона нарешті розкрила ручні парашути після того, як автоматичні не спрацювали. Після того, як вони приземлилися в Чилі, обидва абсолютно відволікаються, і Чарлі вважає, що її мати діє дивно.

Перед тим, як їй летіти назад до Німеччини, Паула дзвонить Свену і говорить загадкові речі, такі як посилання на гру “Лисиця і Заєць”, а потім підписується “до зустрічі на той бік”.

Наступного дня Свен і Чарлі йдуть на аеропорт, щоб зустріти Паулу. Коли літак заявляється пропавшим, сім’ї всіх пасажирів увідомляють, що їх утримуватимуть в готелі, щоб отримувати оновлення від авіакомпанії. Під час перебування в готелі вночі він висловлює свою роздратованість жінці на балконі; наступного дня, коли його викликають до слідчих, виявляється, що людина, з якою він говорив, була поліцейським. Вони програють йому запис розмови в кабіні, де здається, що Паула проникла в кабіну, і дивляться, чи він мав які-небудь попередження про дивну поведінку перед політом; дружина Хаді запитують те саме.

«Сигнал» – це німецький серіал, який вийшов лише кілька тижнів після космічного містичного серіалу Apple TV+ «Сузірʼя». Безумовно, сюжети обох серіалів схожі.

Огляд серіалу “Сигнал” від Netflix

Подібно до «Сузірʼя», «Сигнал» більше схожий на містичний трилер, ніж на науково-фантастичну історію. Експеримент, який проводили Паула та Хаді, має великий загадковий елемент. Так само як і те, що саме Мудхі, який фінансував його, має намір зробити з результатами. Вона віддає Чарлі фігурку, а в ній є записка, яка говорить: “Смерть – лише початок”. Що це означає? Чи справді експеримент спрямований на зупинку смерті? Чи Мудхі збирається використовувати зібрану інформацію для якихось підлих цілей?

Проте, що насправді лежить в основі цієї історії – це те, про що йшлося у сигналі, який отримала Паула. І що зробило його настільки значущим, що Паула можливо чи не взяла під контроль і зіткнула літак після повернення на Землю.

Фіц, який виступає в ролі Свена, також є співавтором серіалу. І він разом зі своїми письменниками вправно налаштував подвійну лінію часу, яка буде визначати сюжет. Це гарно розкрито, і перший годину розкриває як місію, на яку поїхала Паула, так і наслідки її повернення. Коли ми бачимо, як обидва відбуваються одночасно, ми добре усвідомлюємо, що між ними різниця у три місяці. Іноді такі проміжки часу не вдаються добре, але між цими двома лініями часу достатньо розриву, щоб глядачу було зрозуміло.

Звичайно, це також означає, що ми можемо дізнатися про те, що відкрила Паула. У той самий час, коли Свен і Чарлі дізнаються про це. Це відчуття дезорієнтації має свою мету. Та ми зацікавлені в розкритті таємниць, навіть коли нам показують історію з боку Паули, що її чоловік і донька не мають.

Наш вердикт: Дивитися. «Сигнал» добре розподіляє свою історію на дві окремі лінії, приводячи глядача до центрального загадкового сюжету шляхом, який тримає їх зацікавленими, не розірвавши їх.

Прокрутка до верху