Головна » Турецькі історичні серіали, що захоплюють світ

Турецькі історичні серіали, що захоплюють світ

Турецькі історичні серіали, що захоплюють світ (Фото: google)
Турецькі історичні серіали, що захоплюють світ (Фото: google)

Турецькі серіали топ: Історія колись великої Османської імперії пронизана політичними інтригами, епічними битвами та знаменитими постатями. Любовні драми, що розгортаються на фоні боротьби за владу, створюють зовсім неповторну мозаїку. Щоб повністю відчути східний колорит, допоможе добірка кращих турецьких історичних серіалів.

Величне століття: Роксолана (2011 – 2014)

Жанр: Мелодрама
Актори: Халіт Ергенч, Мер’єм Узерлі, Селен Озтюрк
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 6.9
Вікові обмеження: 16+

Сюжет цього популярного турецького серіалу охоплює найбільш значущі історичні події правління султана Сулеймана Величного, а також його особисте життя та взаємини з гаремом. Головною наложницею султана була слов’янська дівчина Олександра, яка здобула ім’я Хюррем і стала його єдиною дружиною. Проте, перш ніж отримати владу та можливості, Хюррем довелося пройти через безліч небезпек та палацових інтриг.

Трейлер

Величне століття: Нова володарка (2015 – 2017)

Жанр: Драма, мелодрама
Актори: Берен Саат, Хюлья Авшар, Еркан Колчак Кьостенділь
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 6.6
Вікові обмеження: 18+

Історія Сулеймана та Хюррем підкорила серця глядачів по всьому світу. Багато хто сподівався на продовження історичного серіалу, і сценаристи створили ще одну любовну сагу, але з іншими героями. Цього разу в центрі уваги – праправнук Сулеймана, Ахмед I, та дочка венеціанського купця Анастасія, яка набуде ім’я Кесем. Саме з цим ім’ям вона візьме владу і стане найвеличнішою жінкою Османської імперії.

Трейлер

Султан мого серця (2018 – 2019)

Жанр: Мелодрама
Актори: Алі Ерсан Дуру, Олександра Никифорова, Емель Чольгечен
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 6.6
Вікові обмеження: 18+

Події цього турецького історичного серіалу, який більше схожий на казку, розгортаються на початку ХІХ століття в Стамбулі. Випадкова зустріч султана Османа і дочки чиновника призводить до несподіваних наслідків. Король великої імперії, вражений знаннями дівчини, пропонує їй роботу вчителі у своєму гаремі. Молода особа переїжджає до палацу, не підозрюючи, що їй судилося потрапити в саму гущу палацових інтриг.

Трейлер

Воскреслий Ертугрул (2014 – 2019)

Жанр: Бойовик, драма, пригоди, військові
Актори: Енгін Алтан, Хуля Дарджан, Ченгіз Джошкун
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7,9
Вікові обмеження: 18+

Рейтинговий серіал розповідає про велике переселення, підкорення нових земель, історичні походи, криваві битви, інтриги та кохання. Відважний воїн Ертугрул, лідер клану тюрків-огузів, бажаючи допомогти сельджукам Рума в ​​боротьбі з візантійцями, привів у Анатолію кілька сотень своїх вершників. Це було початком його великих завоювань, які згодом сформували Османську імперію.

Трейлер

Заснування: Осман (2019)

Жанр: Драма, пригоди, бойовик, військовий
Актори: Бурак Озчівіт, Озге Терер, Емре Басалак
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7.9
Вікові обмеження: 18+

Продовження серіалу “Воскреслий Ертугрул” розгортається в Туреччині після смерті Ертугрула. Вся влада тюркського правителя переходить до його спадкоємця Османа I Газі, відважного воїна та гідного сина свого батька. Молодий Осман продовжує розширювати межі своєї держави, перейшовши тернистий шлях, повний випробувань, втрат та зради.

Корольок – пташка співоча (2013 – 2014)

Жанр: Драма, мелодрама
Актори: Фахріє Евчен Озчівіт, Ебру Хельвачіоглу, Фехмі Караарслан
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7.4
Вікові обмеження: 16+

Ця історична мелодрама розповідає про молоду вчительку, яка зуміла стати незалежною в умовах мусульманського світу. Сирота Феріде живе у домі тітоньки та її сина Кямрана. Щодо років, Феріде дорослішає і перетворюється на справжню красуню.

Трейлер

Курт Сеїт і Шура (2014)

Жанр: Мелодрама
Актори: Ківанч Татлітугг, Фарах Зейнеп Абдулла, Берк Ерчер
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7.3
Вікові обмеження: 18+

Шанувальникам серіалів, заснованих на реальних подіях, варто подивитися цю турецьку історію про справжнє кохання. Юна дворянка Олександра закохується у кримського лейтенанта Курта Сеїта. Незважаючи на заборони та відмінності у традиціях, між молодими людьми розгортаються взаємні почуття. Події Жовтневої революції вносять свої корективи у їхнє життя та змушують закоханих тимчасово розлучитися.

Легенда (2021)

Жанр: Бойовик, військовий
Актори: Ебру Шахін, Едіп Тепелі, Селім Байрактар
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7.4
Вікові обмеження: 16+

Головна героїня цього історичного бойовика – дівчина-сирота Аккиз, яка вирішила помститися могутньому Алпагу Хану за злочин проти її батька. Після безлічі років самотнього життя вона перетворилася на відчайдушного воїна, що грабує каравани хана, роздаючи здобич біднякам. Але коли вона зустрічає сина свого найгіршого ворога, все змінюється…

Пробудження: Великі Сельджуки (2020 – 2022)

Жанр: Бойовик, військовий, драма
Актори: Бугра Гюльсой, Екін Коч, Хатіде Сенділь
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7.9
Вікові обмеження: 18+

Цей захоплюючий історичний серіал розповідає про протистояння Сельджукського народу та армії жорстоких найманців, які прагнуть захопити владу в Туреччині. У серіалі знаходять відображення кохання, зрада, боротьба за владу, перемоги та поразки – все, що робить турецьке кіно таким неперевершеним.

Трейлер

Моя батьківщина – це ти (2016 – 2018)

Жанр: Драма, мелодрама
Актори: Халіт Ергенч, Бергюзар Корель, Боран Кузум
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 8.4

Ця військово-історична мелодрама розповідає історію кохання, вірності, зради та мужності під час війни за незалежність Туреччини. Капітан Джевдет йде на фронт, залишаючи дружину Азізе з трьома дітьми. Спокій їхнього життя порушує прихід друга родини Тевфіка, який має темні плани.

Трейлер

Альпарслан: Великі Сельджуки (2021)

Жанр: Бойовик, військовий
Актори: Бариш Ардуч, Мехмет Озгюр, Айшегюль Унсал
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 7.7
Вікові обмеження: 18+

Ця новинка турецького кіно є приквелом до серіалу “Пробудження: Великі Сельджуки”. Сюжет розкриває життя великого султана Алп-Арслана з династії Сельджуків. Це вражаюче історичне творіння вважається одним з найдорожчих серіалів Туреччини.

Трейлер

Права на престол Абдулхамід (2017 – 2021)

Жанр: Бойовик, драма
Актори: Бюлент Іналь, Бахадір Єнішехірліоглу, Озлем Конкер
Країна: Туреччина
Рейтинг: IMDb – 5.0
Вікові обмеження: 18+

Серіал розповідає історію останнього правителя Османської імперії – Абдул-Хаміда II. Його шлях до престолу був складним і переповненим політичними інтригами. Влада султана була сповнена зради та випробувань, але він завжди залишався великим лідером.

Трейлер

Ці історичні турецькі серіали завойовують серця глядачів своєю захоплюючою сюжетною лінією та вражаючими образами, перенесенням у неповторну атмосферу минулих епох та відтворенням величі історичних подій.

Джерело: https://kinohata.com.ua/tureczki-istorichni-seriali

Прокрутити вгору