Головна » Нові фільми в українському кіно прокаті які з’являться 14 березня

Нові фільми в українському кіно прокаті які з’являться 14 березня

Нові фільми в українському кіно прокаті
Нові фільми в українському кіно прокаті з 14 березня (фото з соцмереж)

Уже з 14 березня українські кінотеатри радять глядачам цікавий вибір фільмів для всіх смаків. Готуйтеся до сміху, захоплюючих пригод, напружених сюжетів та емоційних зворушень!

Для тих, хто любить український кінематограф, відкривається можливість переглянути комедію “Я, Побєда і Берлін”, де Ольга Ряшина розповідає про легкі пригоди молоді, які вирушають у незабутню подорож. У головних ролях – Іван Бліндар, Володимир Гева та Марія Стопник.

Любителям анімаційного кіно варто звернути увагу на “Панду Кунг-фу 4”, яка продовжує історію майстра кунг-фу По та його друзів. Режисерами цього мультфільму стали Майк Мітчелл та Стефані Стайн, а у героїв ролі пролуняли голоси відомих акторів, серед яких Ке Хюй Куан, Брайан Кренстон та Джек Блек.

Для тих, хто захоплюється напруженими стрічками, рекомендуємо драму-трилер “Заручники острова”, яка розповідає про групу людей, застряглих на безлюдному острові після авіакатастрофи. У фільмі знялися Мелані Тьєррі та Жиль Леллуш під керівництвом французького режисера Тома Бідегена.

Для шанувальників пригодницького кіно відмінним варіантом стане “Я – капітан!”, розповідь про мрію хлопчика стати справжнім капітаном корабля. Фільм зняв італійський режисер Маттео Гарроне, а в головних ролях – Сейду Сарр, Мустафа Фолл та Ісака Савадого.

А для тих, хто шукає адреналін та враження, варто відвідати фільм жахів “Закляття. Царство темряви”, який розповідає про сім’ю, що стикається з паранормальними явищами. Режисер Бишал Дутта обіцяє багато лякаючих моментів. У головних ролях – Меган Сури, Ниру Баджва та Мохана Кришнан.

Отже, обирайте фільм за своїм смаком та готуйтеся до насолоди кіношними вихідними!

Прокрутити вгору