Головна » Топ фільмів з Шерон Стоун: Від “Основного інстинкту” до “Дияволиць”

Топ фільмів з Шерон Стоун: Від “Основного інстинкту” до “Дияволиць”

Топ фільмів з Шерон Стоун (Фото: google)
Топ фільмів з Шерон Стоун (Фото: google)

Кіноновини: Шерон Стоун – ім’я, що стало символом акторської майстерності. З її виступів у культових фільмах 90-х років почалася її неперевершена кар’єра. Давайте разом згадаємо деякі з найвизначніших ролей в її репертуарі.

Топ фільмів з Шерон Стоун:

“Тріска”, 1993

Ще один еротичний трилер у кар’єрі Шерон Стоун, яка органічно почувається в цьому жанрі. Героїня Шерон, молода жінка Карлі, редакторка в успішному нью-йоркському видавництві, переїжджає у нову квартиру. Згодом вона дізнається, що всі попередні мешканки вчинили самогубство, звільнившись з життя, і поліція підозрює, що у будинку може жити сексуальний маніяк.

Офіційний трейлер

“Казино”, 1995

Це третій гангстерський фільм Мартіна Скорсезе та перша співпраця режисера із Шерон Стоун. Акторка грає роль Джинджер, дороговартісної повії, яка потрапляє у центр мафіозних справ. За цю роль Шерон отримала “Золотий глобус” і була номінована на “Оскар”. Фільм слід подивитися хоча б за неймовірний дует Шерон Стоун і Роберта Де Ніро.

Офіційний трейлер

“Останній танець”

Сінді (Шерон Стоун) — вбивця, засуджена до страти, зі сталевим поглядом, небезпечна, розумна і сексуальна. Юний адвокат, який закохується у неї, намагається довести, що вона змінилася за роки в’язниці і не заслуговує смертної кари.

Офіційний трейлер

“Дияволиці”, 1996

Римейк класичного фільму жахів 1954 року, де Ізабель Аджані і Шерон Стоун грають двох гнівних жінок, які вирішують вбити зрадника. Дует Аджані і Стоун заслуговує окремої уваги.

Офіційний трейлер

“Основний інстинкт”, 1992

Найвідоміший фільм у кар’єрі Шерон Стоун, де вона грає підступну письменницю-бісексуалку, збуджуючи увагу з детективом, героєм Майкла Дугласа. Фільм закріпив за нею славу зірки еротичних трилерів і ввів у кінематографічну історію деякі з найяскравіших сцен.

Офіційний трейлер

На своєму 66-му дні народження Шерон Стоун залишається символом голлівудської естради. Її незабутні ролі від “Основного інстинкту” до “Дияволиць” залишаються в пам’яті глядачів назавжди.

Джерело: https://vogue.ua/article/culture/kino/luchshie-filmy-s-sheron-stoun-23893.html

Прокрутити вгору