Головна » Коли вийде фільм “Хеллбой: Горбань”?

Коли вийде фільм “Хеллбой: Горбань”?

Коли вийде фільм "Хеллбой: Горбань"? (Фото: google)
Коли вийде фільм “Хеллбой: Горбань”? (Фото: google)

Оновлень про фільм “Хеллбой: Горбань” (Hellboy: The Crooked Man) було не так багато, але вікно релізу нещодавно з’явилося в мережі.

Читайте також: Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Коли вийде фільм “Хеллбой: Горбань”: Що відомо

Виробництво наступного перезапуску «Хеллбоя» закінчилося майже рік тому, і хоча права на розповсюдження були забезпечені, точна дата виходу фільму ще не встановлена. У розмові з TheWrap творець персонажа Майк Міньйола торкнувся теми майбутнього фільму.

За словами письменниці, новий “Хеллбой” “вийде вже цієї осені”. Це поки що не підтверджено дистриб’ютором Ketchup Entertainment, але це має сенс з огляду на популярність подібних проектів на Хелловін. Картина буде похмурою і ближчою до жахів, на відміну від попередніх екранізацій.

Сценарій фільму «Хеллбой: Горбань», заснований на однойменній сюжетній арці, спочатку був написаний Майком Міньйолою разом зі своїм постійним співробітником Крістофером Голденом. Фільм буде близький до першоджерела:

Опинившись у сільській місцевості Аппалачів 1950-х років, Геллбой і агент-новачок M.P.I.O. знаходять невелике поселення. Він був захоплений відьмами на чолі з Горбанем, місцевим дияволом, який має тривожний зв’язок з минулим Хеллбоя.

Джек Кейсі грає головного героя в новій екранізації, що робить його третім актором, який зіграв цю роль у фільмах. Режисером фільму виступив Брайан Тейлор, відомий за двома фільмами: «Адреналін» з Джейсоном Стетхемом та «Геймер» з Джерардом Батлером.

Прокрутити вгору