Головна » Рецензії на фільм “Претенденти” із Зендеєю

Рецензії на фільм “Претенденти” із Зендеєю

Рецензії на фільм "Претенденти" із Зендеєю (Фото: google)
Рецензії на фільм “Претенденти” із Зендеєю (Фото: google)

У драмі режисера Луки Гуаданьїно «Назви це своїм ім’ям» вічно популярна Зендая (Людина-павук) грає Таші Дункан, колишню зірку тенісу, яка стала тренером. Вона опиняється в центрі любовного трикутника між чоловіком-спортсменом і однією з його суперниць.

Рекомендації Кіно Клубу: Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Після перенесення з 2023 року через страйк акторів, який домінував у Голлівуді протягом кількох місяців, очікування “Претендентів” із «дорослим» віковим рейтингом R нарешті добігає кінця. Вже з’явилися перші реакції критиків, які виявилися переважно позитивними.

Фільм хвалять за здатність створювати напругу та за захоплюючу акторську гру. Айзек Джоел з Agents of Fandom назвав Зендаю у фільмі «дикою», також зазначивши «інтригуючу сюжетну лінію, приголомшливу операторську роботу та багатий саундтрек»:

Я втратив дар мови після перегляду «Претендентів»! Інтригуючий сюжет, приголомшлива операторська робота, динамічний саундтрек і божевільна гра Зендеї роблять цей фільм обов’язковим до перегляду. Близькі друзі, які ворогують один з одним, додають додатковий рівень напруги. Браво!

Заступник редактора Клеппера Карсон Тімар сказав, що «Претенденти» — це «неймовірно добре продумана драма», що робить її одним із «найкращих фільмів 2024 року».

«Претенденти» – це неймовірно добре продумана драма Луки Гуаданьїно, яка розгортається, розкриваючи свої шари з особливою інтенсивністю. Найяскравішими моментами тут є виступи Зендаї, Джоша О’Коннора та Майка Фейста, які перевершують усі очікування. Один із найкращих фільмів 2024 року.

За словами Роба Хантера з Reject Nation, фільм «надзвичайно сексуальна [і] дика» і «Зендея [володіє] краде кожну сцену»:

Мене легко зрозуміти для тенісного фільму, а «Претенденти» – це чудовий фільм про теніс. Неймовірно сексуальна, дикі надмірності, пульсуючий саундтрек, дуже сильні чоловічі ролі, Зендея краде кожну сцену, третій акт був приголомшливим. Живіт крутився. Фільми для дорослих повертаються, крихітко!

Для глядачів, які терпляче чекали на «Претендентів», захоплені відгуки, схоже, виправдовують очікування. З огляду на популярність Зендеї, можна припустити, що фільм буде успішним у прокаті.

Роль була унікальною для Зендеї, так як вона вперше зіграла дружину і матір. Раніше вона також розповіла про зйомки відвертих сцен у фільмі.

“Претенденти” вийдуть у кінотеатрах 25 квітня 2024 року. Останній трейлер вийшов нещодавно.

Офіційний трейлер
Прокрутити вгору