Головна » 3 сезон «Локі» викликає питання у Тома Хіддлстона

3 сезон «Локі» викликає питання у Тома Хіддлстона

3 сезон «Локі» викликає питання у Тома Хіддлстона (Фото: google)
3 сезон «Локі» викликає питання у Тома Хіддлстона (Фото: google)

Фінал другого сезону «Локі» залишив у глядачів багато запитань, а у Тома Хіддлстона ще більше запитань, коли справа доходить до третього сезону.

Читайте також: Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Другий сезон «Локі» побив рекорди, показавши найкращу продуктивність серед усіх серіалів Disney+, і багато в чому це пов’язано з грою Хіддлстона в ролі бога обману. Звичайно, шанувальникам MCU цікаво дізнатися, чи буде 3 сезон «Локі». Актор не знає про сиквел, про що розповів виданню Variety.

Чесно кажучи, я не знаю [коли буде продовження]. Я дуже пишаюся тим, як ми закінчили другий сезон. Відійти від цієї загубленої, розбитої душі в Асгаарді, отримати другий шанс і дізнатися так багато про життя було для мене честю. Він фактично віддає себе, щоб захистити інших людей.

Том Хіддлстон також похвалив своїх колег по «Локі», включаючи Оуена Вілсона, Софію Ді Мартіно та Ке Хюй Куана, які приєдналися до другого сезону. Ке Хюй Куана є лауреатом премії «Оскар» за фільм «Все скрізь і одразу».

Не знаю, хто це сказав, але є фраза: «Хочеш йти швидко – йди один. Якщо хочеш далеко поїхати, йди разом». І це ще ніколи не було так правдиво, як у цьому шоу.

До кінця другого сезону Локі приймає рішення зійти на трон, щоб врятувати мультивсесвіт, який руйнується у фіналі першого сезону серіалу. За словами співрежисера Аарона Мурхеда, головним героєм є «Бог історій». Судячи з усього, Локі зіграє важливу роль у кросовері «Месники: Секретні війни».

Трейлер серіалу “Локі”
Прокрутити вгору