Головна » Дата виходу фільму “Трон 3: Арес” з Джаредом Лето підтверджено

Дата виходу фільму “Трон 3: Арес” з Джаредом Лето підтверджено

Дата виходу фільму "Трон 3: Арес" з Джаредом Лето підтверджено (Фото: google)
Дата виходу фільму “Трон 3: Арес” з Джаредом Лето підтверджено (Фото: google)

Фільм «Трон: Арес» — це третій повнометражний фільм франшизи, який також породив відеоігри, комікси, атракціони в тематичних парках і мультсеріал на Disney XD. Цього разу головну роль виконає Джаред Лето.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Франшиза мала помірний касовий успіх, але і фільм «Трон», і його продовження 2010 року, фільм «Трон: Спадщина», стали культовими фаворитами. Презентація нового фільму відбудеться на CinemaCon, перед чим було оголошено, що реліз фільму запланований на 10 жовтня 2025 року.

Кожен фільм «Трон» був технологічним експериментом, який використовував передові технології комп’ютерної графіки для створення візуальних ефектів, які виділялися на тлі інших блокбастерів. Продюсер Джастін Спрінгер каже, що Disney намагається зберегти цей аспект з новим фільмом «Трон: Арес» .

Ми хочемо переконатися, що у нас є фільм, який виправдовує амбіції того, що було до нього. І я думаю, що зараз ідеї, які ми досліджували в «Троні» і де ви можете уявити, що ці ідеї розвиваються, актуальні як ніколи. Тож, схоже, зараз саме час… Але ми маємо зробити це правильно.

Судячи з синопсису, історія майбутнього фільму розгорнеться навколо актуальних сьогодні нейромереж та ШІ:

Основна увага приділяється програмі «Арес» («Літо»), який відправляється з цифрового світу в реальний світ з небезпечною місією, яка знаменує собою першу зустріч людства зі штучно розумними істотами.

Йоахім Реннінг («Малефісента: Володарка темряви» та «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок») має намір стати режисером, замінивши Джозефа Косінскі, який зняв сиквел. До акторського складу також увійшли Еван Пітерс («Люди Ікс: Дні минулого майбутнього»), Грета Лі («Людина-павук: Через всесвіт»), Джоді Тернер-Сміт («Статеве виховання»), Сара Дежарден («Шершні») та Кемерон Монаган («Готем»). Судячи з усього, зірки “Трон: Спадщина” не з’являться в триквелі.

Прокрутити вгору