Головна » Витік Marvel про сюжет фільму “Фантастична четвірка”: Деталі

Витік Marvel про сюжет фільму “Фантастична четвірка”: Деталі

Витік Marvel про сюжет фільму "Фантастична четвірка" (Фото: google)
Витік Marvel про сюжет фільму “Фантастична четвірка” (Фото: google)

Акторський склад «Фантастичної четвірки» в кінематографічному всесвіті Marvel нарешті був оголошений у лютому. Шанувальники MCU з нетерпінням чекають, щоб дізнатися більше про довгоочікуваний фільм.

Читайте також: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

У фільмі знялися Педро Паскаль у ролі Ріда Річардса/Містера Фантастика, Ванесса Кірбі у ролі Сью Шторм/Жінка-невидимка, Джозеф Квінн у ролі Джонні Шторма/Людини-факела та Ебон Мосс-Бакрак у ролі Бена Грімма/Щось. У багатьох людей виникає одне велике питання: о котрій годині відбудеться дія нового проекту?

Перший постер, випущений до фільму, натякає на сеттинг 1960-х років, а свіже промо змушує задуматися, чи відбуватиметься дія взагалі в основному всесвіті. На інший всесвіт вказали інсайдери.

На постері, який був опублікований цього тижня, зображений Джонні Шторм, що пролітає над містом, але при найближчому розгляді це не звичайний Нью-Йорк. Дехто переконаний, що це підтвердження того, що історія розгортатиметься в альтернативній часовій шкалі.

Футуристичні 1960-ті в альтернативній часовій шкалі – це, безумовно, крута ідея. Варто пам’ятати, що Доктор Стрендж (Бенедикт Камбербетч) говорив у «Докторі Стренджі в мультивсесвіті божевілля» про Ріда Річарда з 60-х років, маючи на увазі, що Четвірка насправді існувала в основній часовій шкалі MCU.

Метт Шекман («ВандаВіжн») керує фільмом «Фантастична четвірка», вихід якого запланований на 25 липня 2025 року. Раніше режисер заявляв, що перезавантаження сильно відрізнятиметься від попередніх спроб оживити першу сім’ю Marvel на великому екрані.

Прокрутити вгору