Головна » Манкімен 2024: Новий екшн-хіт від режисера Дева Пателя

Манкімен 2024: Новий екшн-хіт від режисера Дева Пателя

Манкімен 2024: Новий екшн-хіт від режисера Дева Пателя (Фото: google)
Манкімен 2024: Новий екшн-хіт від режисера Дева Пателя (Фото: google)

Представлений офіційний український трейлер динамічного екшену “Манкімен” вже здобув найвищі оцінки від глядачів та критиків, отримавши потужні овації після перших публічних показів.

Рекомендації редакції: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

“Манкімен 2024” – це фільм-дебют у режисурі для номінанта на премію “Оскар” – Дева Пателя. Продюсерами стрічки виступили відомий голлівудський продюсер і режисер Джордан Піл, який прославився фільмами “Пастка”, “Ми” та “Ноу”, а також команда студії Thunder Road, відома франшизами “Джон Уік” та “Сікаріо”.

Сюжет Манкімен 2024

У фільмі розповідається історія загадкового героя, який виступає проти корупції, безкарності поліції та продажних політиків. Цей герой, відомий як Манкімен, виступає у ролі символу страху та покарання для злочинців.

Офіційний трейлер

Головну роль у фільмі виконав Дев Патель, який пройшов важкий тренувальний процес, подібний до того, який пройшов Кіану Рівз для “Джона Уіка”. У фільмі також зіграв Шарлто Коплі, відомий за фільмами “Район №9”, “Чаклунка” та іншими.

Фільм був представлений на фестивалі SXSW (South by Southwest), де здобув масу позитивних відгуків від глядачів та критиків. Зараз на агрегаторі Rotten Tomatoes фільм отримав рейтинг 91%, що робить його одним з найвище оцінених в жанрі екшн.

Світова преса вже висловила враження від фільму, називаючи його “шедевром”, “неординарним”, “неймовірним екшном” та іншими позитивними оцінками.

Безкомпромісний екшн “Манкімен” виходить у широкий прокат по всій Україні вже 18 квітня.

Прокрутити вгору