Головна » 2 сезон серіалу «Соколине око» представить нового героя: Витік Marvel

2 сезон серіалу «Соколине око» представить нового героя: Витік Marvel

2 сезон серіалу «Соколине око» (Фото: google)
2 сезон серіалу «Соколине око» (Фото: google)

Marvel Studios викликала фурор у телевізійній сфері, почавши випускати серіали на Disney Plus. Хоча не всі їхні шоу були успішними з точки зору рейтингів, вони привернули мільйони глядачів навколо екрану.

Читайте також: Найочікуваніші серіали квітня 2024, які варто подивитись

Більшість цих шоу здавалися міні-серіалами без других сезонів (хоча багато з них могли б отримати продовження). Можливо, це скоро зміниться, оскільки нові чутки припускають, що одна з перших серій MCU може повернутися з другим сезоном.

2 сезон серіалу «Соколине око»: Що відомо

Як повідомляє інсайдер MyTimeToShineHello, студія продовжила серіал «Соколине око» ще на другий сезон . Хейлі Стайнфельд і Джеремі Реннер повернуться до своїх головних ролей Кейт Бішоп і Клінта Бартона, які будуть замкнені у великій будівлі. Джерелом натхнення нібито є бойовик “Рейд” Гарета Еванса.

Крім того, одну з головних ролей зіграє брат Клінта Барні. Судячи з усього, він спробує врятувати пару від ув’язнення.

Коли чутка почала поширюватися в інтернеті, вона викликала багато реакцій. Багато хто був у захваті від ідеї другого сезону «Соколиного ока», тоді як інші вважали, що в цьому немає необхідності (тим більше, що перший сезон вийшов більше двох років тому).

Як і до всіх чуток, важливо ставитися до цього з обережністю, поки Marvel Studios не зробить офіційне оголошення. Можливо, другий сезон «Соколиного ока» анонсують влітку під час виставок.

Прокрутити вгору