Головна » Стрічка “Мадам Павутина” неочікувано має успіх на Netflix

Стрічка “Мадам Павутина” неочікувано має успіх на Netflix

Стрічка "Мадам Павутина" неочікувано має успіх на Netflix (Фото: google)
Стрічка “Мадам Павутина” неочікувано має успіх на Netflix (Фото: google)

Цього тижня стрічка “Мадам Павутина” (Madam Web) дебютувала з підпискою на Netflix у рамках угоди, яку стрімінговий сервіс уклав із Sony Pictures.

Читайте також: Трейлер фільму “Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок” повернув Ендрю Гарфілда. Чи вийде він у 2025 році?

Кінотеатральні фільми Sony спочатку відправляються на Netflix, як правило, через кілька місяців після їх прем’єри на великих екранах. Фільм “Мадам Павутина” стала останнім фільмом Sony, який вийшов на Netflix. Проект доступний для перегляду всім передплатникам з вівторка, 14 травня 2024 року.

Екранізація Marvel, яка є частиною всесвіту Людини-павука, змогла практично відразу зайняти лідируючі позиції в кіночартах Netflix.

Трейлер

Незважаючи на провал у прокаті (трохи більше 100 мільйонів доларів у всьому світі) та негативні відгуки, «Мадам Павутина» швидко знайшла аудиторію серед користувачів Netflix. У списку 10 найпопулярніших фільмів “Венздей” фільм за коміксами посів перше місце якраз у день прем’єри.

Такі фільми, як «Мати нареченої» та «Шрек», займали перші позиції у списку найпопулярніших на Netflix, і здавалося, що «Мадам Павутині» знадобиться кілька днів, щоб витіснити їх із верхніх позицій. Виявилося, що це не так, оскільки новий блокбастер Marvel від Sony був явно очікуваним.

Наступним проектом всесвіту Людини-павука стане фільм “Веном 3” (Venom 3), оновлений логотип якого з’явився зовсім недавно.

Прокрутити вгору