Головна » Фільм “Веном 3” – Дата виходу та огляд фільму

Фільм “Веном 3” – Дата виходу та огляд фільму

Фільм "Веном 3" - Дата виходу та огляд фільму (Фото: google)
Фільм “Веном 3” – Дата виходу та огляд фільму (Фото: google)

За повідомленням журналу Variety, третій фільм комікс-франшизи “Веном” з Томом Гарді в головній ролі планується до виходу з підзаголовком “Останній танець”. Прем’єра запланована на 25 жовтня 2024 року. Чи може це бути жарт у бік третього “Супер Майка”? Це залишається під питанням.

Найактуальніші новини кіно читайте на сайті “Кіно Клуб

Що відомо про фільм “Веном 3”

У цьому фільмі Том Гарді не лише повернеться до ролі репортера Едді Брока, який спільно з іншопланетним симбіотом Веномом. Він також виступив співавтором сценарію. На жаль, героїні Мішель Вільямс у цьому триквелі не буде присутність. Замість неї у фільмі з’являться Джуно Темпл і Чиветел Еджіофор. Режисерське крісло отримала британська сценаристка Келлі Марсел, яка має досвід роботи над фільмами “Врятувати містера Бенкса”, “П’ятдесят відтінків сірого” і усіма трьома частинами “Венома”. Цей фільм стане для неї режисерським дебютом.

Нагадаємо, що перші два фільми “Веном” (спін-офи всесвіту Людини-павука) вийшли на екрани у 2018 і 2021 роках і сумарно зібрали у прокаті 1,3 млрд доларів, не дивлячись на не надто схвальні рецензії.

“Веном” (2018): Фільм розповідає про репортера Едді Брока, який стикається з алієністичною сутністю, що населяє його тіло, і стає супергероєм під назвою Веном. Разом вони змушені боротися зі злом, яке загрожує світу.

“Веном 2” (2021): Продовження пригод Венома, де він стикається з новими ворогами та викликами, розкриваючи свої суперсилу та внутрішні конфлікти.

Прокрутити вгору