Головна » Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Український фільм "Я, Побєда і Берлін" (Фото: google)
Український фільм “Я, Побєда і Берлін” (Фото: google)

Українські кінозали з 14 березня будуть відзначати виходження стрічки “Я, Побєда і Берлін”, яка є екранізацією книги Андрія Кузьменка (Скрябін). Зйомки фільму розпочалися ще у серпні 2020 року, і планувалося, що прем’єра відбудеться навесні 2022 року. Але через повномасштабне російське вторгнення глядачі зможуть насолодитися цією історією тільки зараз.

Читайте також: Найочікуваніші українські фільми цієї весни

Огляд сюжету

Фільм розповідає історію молодого музиканта, який придбав стару “Побєду”, не зважаючи на незгоду своєї дівчини та батьків. Однак шанс обміняти цю машину на новенький “Мерседес” стає випадковістю. Щоб здійснити свою мрію, вони вирушають до Берліна. Але подорож виявляється набагато складнішою, ніж вони очікували.

У Берліні починаються найцікавіші моменти їхньої подорожі: ніч у техно-клубі, захопливий виступ на сцені, конфлікти та спроби переконати колекціонера обмінятися автомобілем. Все це мають вони зробити за три дні, оскільки у Львові на Кузьму чекають його дівчина та члени гурту.

Офіційний трейлер

Хоча сюжет фільму та книги відрізняються, це надає стрічці більшеї динаміки та насичує її драматичними моментами, що робить її емоційно насиченою для глядачів.

Акторський склад:

У фільмі головні ролі виконують Іван Бліндар, Володимир Гева та Марія Стопник. Ці артисти можуть бути не так відомі для українського глядача, що робить їхні ролі у цьому фільмі свого роду дебютними.

Іван Бліндар зіграв роль Кузьми Скрябіна, демонструючи харизматичну та цікаву гру, а також вдало імітує акцент Андрія Кузьменка.

Володимир Гева зобразив друга Кузьми – Барда. У фільмі йому було приділено значно більше уваги, ніж у початковій історії, розкривши характер персонажа і зробивши його цікавим для глядача.

Марія Стопник відтворила образ коханої Кузьми – Барбари. Хоча їй не було виділено багато екранного часу, героїня артистки запам’яталася глядачам.

Не зволікайте, купуйте квитки у кінотеатрі вашого міста! Ця кіноісторія точно не залишить нікого байдужим.

Джерело: https://kino.24tv.ua/film-ya-pobyeda-berlin-viyshov-kino-pro-shho-syuzhet-strichki_n2514273

Прокрутити вгору