Головна » Відома дата виходу “Бетмен 2”

Відома дата виходу “Бетмен 2”

Відома дата виходу "Бетмен 2" (Кадр з фільму "Бетмен")
Відома дата виходу “Бетмен 2” (Кадр з фільму “Бетмен”)

Студія Warner вирішила перенести реліз сиквела «Бетмена» на цілий рік. Тепер нова стрічка запланована до виходу на екрани 1 жовтня 2026 року. Про це повідомляє видавництво Deadline.

Затримка у виробництві відбулася через страйк голлівудських акторів, який тривав з середини літа до майже кінця осені. Початково зйомки мали відбутися саме восени 2023 року, а прокат був запланований на 1 жовтня 2025-го.

У продовженні «Бетмена» знову зіграє Роберт Паттінсон, а Зої Кравіц повторить роль Жінки-кішки. Сценаристом і режисером також знову виступає Метт Рівз, чий перший «Бетмен», вийшовши навесні 2022 року, заробив вражаючу суму – 770 млн доларів.

Стислий огляд фільму “Бетмен”:

Фільм “Бетмен” – це свіжий погляд на легендарного супергероя від режисера Метта Рівза, в якому головні ролі виконують Роберт Паттінсон та Зої Кравіц. Ця стрічка переносять нас у місто Готем, що переповнене злочинністю та корупцією, де новий обличчя боротьби зі злом – Бетмен.

У цій версії Бетмена, грає Роберт Паттінсон, представлений як темний та загадковий герой, який присвятив своє життя боротьбі зі злочином. Його герой відчутно відрізняється від попередніх інтерпретацій, відображаючи більш темну та комплексну сторону персонажа.

Зої Кравіц виконує роль Жінки-кішки, яка стає важливим антагоністом та союзником Бетмена. Її персонаж відображає силу, винахідливість та загадковість, що додає додатковий шарм складності до сюжету.

Режисер Метт Рівз привносить у фільм свій унікальний стиль та візію, створюючи атмосферу напруження та містичності. Він майстерно розкриває темну атмосферу Готема, а також здатний вибудовувати складні персонажі, що залишають глядача в напрузі до останньої сцени.

Загалом, “Бетмен” з Робертом Паттінсоном та Зої Кравіц – це захоплива кіноподорож у світ темряви та справедливості, яка неодмінно залишить вас на краю вашого крісла.

Найактуальніші добірки фільмів ви можете знайти на сайті “Кіно клуб” за посиланням.

Прокрутити вгору