Головна » Найкращі фантастичні серіали 2023 року: Добірка

Найкращі фантастичні серіали 2023 року: Добірка

Найкращі фантастичні серіали 2023 року (Кадр з фільму "Останній з нас")
Найкращі фантастичні серіали 2023 року (Кадр з фільму “Останній з нас”)

Топ серіал: У 2023 році фантастичний жанр на телебаченні вразив глядачів усього світу захоплюючими історіями, які залишають нас у захваті. Від постапокаліптичних драм до космічних пригод, кожен серіал відкриває нові горизонти у світі наукової фантастики.

Останні з нас (2023)

Рейтинг: IMDb – 8.8

У цьому захопливому постапокаліптичному серіалі вирушайте у подорож з контрабандистом Джоелем Міллером та його незамінною спутницею Тесс. Їх місія – супроводити підлітка Еллі через небезпечні карантинні зони до повстанського угруповання. Чи зможуть вони обміняти послуги на свободу та знайти брата?

Трейлер

Бункер (2023)

Рейтинг: IMDb – 8.1

Величезний бункер під землею став єдиним домом для людей після кінця світу. Але чи все так безпечно, як здається? Слідкуйте за шерифом Голстоном Беккером та його дружиною Еллісон, коли вони виявляють суворі правила та приховані таємниці уряду.

Трейлер

Асока (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 7.7

У цьому захоплюючому спін-офі “Мандалорця” підготуйтеся до пригод у всесвіті “Зоряних війн”. Джедай Асока Тано об’єднується зі своїми друзями, щоб зупинити гранд-адмірала Трауна та його плани збурити галактику. Але чи зможе вони перемогти леді Морган Елсбет, їхнього найважливішого ворога?

Трейлер

План Б (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 6.0

Дивіться, як успішний юрист Філіп Гріммер втрачає все, але отримує можливість змінити минуле. Чи зможе він виправити свої помилки та повернути все до норми?

Трейлер

Поплавлений метал (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.4

Підготуйтеся до захоплюючих пригод з кур’єром Джоном Доу, який мріє про громадянство у Нью-Сан-Франциско. Але для цього йому доведеться зустрітися з божевільним клоуном-вбивцею та виконати неймовірно складне завдання.

Трейлер

Надзвичайна (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.7

Джен – звичайна дівчина у світі, де надприродні здібності стали реальністю. Спостерігайте за її пригодами, які регулярно перетворюються на незручні ситуації.

Трейлер

Покоління V (2023)

Рейтинг: IMDb – 8.0

Підготуйтеся до змагань молодих супергероїв за прийом до команди. Паралельно ведуться дослідження сироватки “V”, яка може змінити все.

Трейлер

Задача трьох тіл (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.7

У цьому китайському серіалі вирушайте у розслідування дивних самогубств разом з вченим Ван Мяо та детективом Ші Цяном. Чи зможуть вони розкрити таємницю великої організації?

Трейлер

Місіс Девіс (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.3

Світ, де людство підконтрольоване штучним інтелектом, скривавленою правдою та неповною свободою. Чи зможе монахиня Симон виконати завдання і знищити Святий Грааль, щоб розкрити плани Місіс Девіс?

Трейлер

Лицар у чорному (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 6.4

Перед вами захоплюючий корейський серіал, який заснований на популярному вебтуні “Лицар доставки”. Після катастрофи, що забруднила повітря, люди змушені жити в будинках та замовляти доставку чистого повітря. Подорож кур’єра не лише захоплююча, але й небезпечна.

Трейлер

Рій (2023)

Рейтинг: IMDb – 5.8

У цьому захоплюючому європейському серіалі головні герої – це кваліфіковані спеціалісти, що мають справу з океаном. Спостерігайте за ними, коли вони намагаються розкрити таємниці незвичайних змін у житті океану, які змінюються з кожним днем.

Трейлер

Ковчег (2023)

Рейтинг: IMDb – 5.3

У цьому кіношедеврі побачте, як людство шукає новий дім після загибелі Землі. Але їхні плани перекриваються, коли їхній корабель збивається з курсу, а системи починають відмовляти. Чи зможуть члени екіпажу вижити і знайти новий шлях?

Трейлер

Тіла (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 7.5

У цьому фантастичному детективі геніальні поліцейські розгадують загадку вбивства чоловіка, що з’явився в різних епохах одночасно. Чи вдасться їм знайти відповіді та розкрити таємницю цього загадкового феномену?

Трейлер

Таємне вторгнення (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 6.0

Дев’ятий серіал з медіафраншизи Marvel розповідає про пригоди Ніка Ф’юрі після війни з Таносом. Разом із скрулами в космосі він намагається з’ясувати, хто стоїть за загрозою для Землі та організує бунт проти неї. Слідкуйте за їхніми захоплюючими пригодами та розкривайте таємниці разом з ними.

Трейлер

Завершення 2023 року виявилося захоплюючим для шанувальників наукової фантастики, з серіями, які залишають нас у стані захвату та очікування на нові пригоди у фантастичному світі. Ці історії не лише розважають, але й заставляють задуматися над нашим майбутнім, відкриваючи нам найсміливіші й найфантастичніші горизонти.

Джерело: https://kinohata.com.ua/fantastichni-seriali-2023-roku

Прокрутка до верху