Головна » Трейлер фільму “Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок” повернув Ендрю Гарфілда. Чи вийде він у 2025 році?

Трейлер фільму “Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок” повернув Ендрю Гарфілда. Чи вийде він у 2025 році?

Трейлер фільму "Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок" (Фото: google)
Трейлер фільму “Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок” (Фото: google)

З моменту виходу фільму «Людина-павук: Додому шляху нема» у 2021 році фанати Marvel обговорюють можливе продовження історії улюбленого героя, якого зіграв Ендрю Гарфілд, якого в MCU замінив Том Холланд. А тепер в інтернеті гуляє відео триквела про Дивовижну Людину-павука.

Читайте також: Том Холланд йде з Marvel: вийшов трейлер нового фільму “Зелений ліхтар” від ентузіастів

Опубліковане не так давно відео показує нову історію Пітера Паркера Гарфілда. У ньому навіть фігурує Веном, якого грає Том Харді, у якого давно ходять чутки, що у нього роман. Однак, незважаючи на те, що трейлер виглядає непогано, це фанатська робота команди YouTube-каналів Teaser PRO.

Насправді The Amazing Spider-Man 3: New Beginning не знаходиться в розробці. А реліз відбудеться не у 2025 році, про що свідчить назва відео.

Цікаво, що це не єдиний трейлер подібного роду. Всі вони створені фанатами.

Трейлер фільму “Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок” (Фанатьсяка робота Teaser PRO)

У Teaser PRO ми прагнемо створювати трейлери, які будуть захоплюючими та цікавими для глядачів. Вони використовують кадри з фільмів Marvel, що вийшли, а також створюють сцени за допомогою нейромереж.

Однак варто пам’ятати, що цей трейлер є фанатською роботою, а його творці не мають жодного стосунку до Sony Pictures та Marvel Studios. Однак їхня робота викликає інтерес до продовження історії Людини-павука і дозволяє глядачам уявити, що може чекати на них у третьому фільмі.

Що стосується потенційної Дивовижної Людини-павука 3, то чекати її не варто, хоча не виключено, що в майбутньому Гарфілд повернеться до образу Паркера в MCU. При цьому дилогія «Дивовижна Людина-павук» незабаром повернеться в кінотеатри.

Прокрутити вгору