Головна » Веном 3: Усі актори та персонажі, які з’являться у фільмі

Веном 3: Усі актори та персонажі, які з’являться у фільмі

Веном 3
Веном 3

“Веном: Останній танець”, він же “Веном 3“, зараз знімається, і, як очікується, в ньому візьмуть участь дев’ять головних акторів, у тому числі деякі, про яких все ще ходять чутки.

Том Харді повертається у всесвіт Людини-павука від Sony, щоб зіграти головну роль у фільмі «Веном: Останній танець», який, за чутками, стане останньою частиною франшизи симбіотів.

Після успіху «Венома» та «Венома 2» режисерські обов’язки візьме на себе сценарист перших двох фільмів Келлі Марсель.

Весь акторський склад і персонажі Venom 3 (згідно з підтвердженнями і чутками)

Повний акторський склад фільму «Веном: Останній танець», підтверджений на даний момент, наведено нижче:

– Том Гарді — Едді Брок / Веном

Як і очікувалося, Том Харді залишиться в головній ролі у фільмі «Веном 3», використавши свій акторський талант для ролі Едді Брока та голос свого компаньйона-симбіота.

Після того, як його перемістили в MCU в сцені після титрів «Венома 2», останні моменти «Людини-павука: Додому шляху нема» повернули його в оригінальний всесвіт, де він буде, коли почнеться «Веном 3».

Невідомо, чи буде його короткий досвід у MCU або слід Венома, який він залишив позаду, в кінцевому підсумку буде використаний в «Останньому танці» або збережений на потім.

Харді знімався в обох попередніх фільмах про Венома, а також в інших ролях у таких фільмах, як «Воїн», «Темний лицар: Відродження» та серіалі «Гострі козирки».

Джуно Темпл

Джуно Темпл

Зірка “Теда Лассо” Джуно Темпл є одним із найновіших учасників всесвіту Людини-павука Sony у фільмі “Веном 3“. Актрису затвердили на одну з головних ролей.

У розмові з Variety на церемонії нагородження SAG Awards 2024 Темпл сказав, що це був дикий, дивовижний досвід роботи з найнеймовірнішим акторським складом:

Це був дикий, дивовижний досвід. Для мене це так нове. Це величезна прикраса! Це божевілля. Це було дуже весело, і я потрапив на роботу з такими крутими людьми. Мені так пощастило в моїй кар’єрі, що у мене були найнеймовірніші акторські склади. Я не можу дочекатися, коли він вийде у світ. Я думаю, що це буде добре.

Темпл найбільш відома своєю роллю Кілі Джонс у фільмі «Тед Лассо», але інші її ролі включають «Фарго», «Пропозиція» та «Малефісента: Володарка темряви».

Чиветель Еджіофор

Чиветель Еджіофор

Чиветель Еджіофор отримав роль у фільмі «Веном 3» у травні 2023 року. Deadline має на увазі, що він зіграє антагоніста, оскільки в статті зазначено, що актор знайшов нового супергероя для розборок, посилаючись на своє минуле суперництво з Доктором Стренджем у MCU.

Раніше Еджіофор грав у супергеройських фільмах під егідою Marvel Studios – барона Мордо у фільмі «Доктор Стрендж» та «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Як повідомляє ComicBookMovie, інсайдер Деніел Ріхтман стверджує, що британська зірка зіграє Орвелла Тейлора, лідера групи, відомої як Присяжні, які намагаються знищити Венома за допомогою потужних броньованих костюмів.

Кларк Бако

Кларк Бако

Подробиці про роль Кларка Бако у фільмі “Веном: Останній танець” поки що тримаються в таємниці, але канадська актриса офіційно приєдналася до акторського складу.

Бако вийде на борт всесвіту Людини-павука Sony після ролей у фільмах «Останній кандидат», «Майк», «Розповідь служниці» тощо.

– Мішель Вільямс — Енн (ймовірно)

Фотографії Sony

Крім Тома Харді в ролі Едді Брока, Sony Pictures ще не підтвердила повернення акторів з попередніх фільмів про Венома. Але зігравши головну роль в останніх двох фільмах, його колишня наречена Енн Вейінг, швидше за все, повернеться.

Адвокат Енн вже зв’язалася з симбіотом у фільмі «Веном і Веном 2», щоб двічі стати Жінкою-Веномом і врятувати Едді. І ще невідомо, чи вдасться їй це втретє.

Вейінга грає Мішель Вільямс, яка в минулому знімалася у фільмах “Найвеличніший шоумен”, “Манчестер біля моря“, “Фабельмани” та інших.

– Рід Скотт — Ден Льюїс (ймовірно)

Фотографії Sony

Разом із можливим поверненням Енн у фільм, ймовірно, повернуться Ден Льюїс, лікар та її новий наречений, який також з’являвся в обох фільмах про Венома.

Стосунки між Енн і Деном, схоже, витримують випробування часом. Оскільки Едді не демонструє жодних ознак відновлення стосунків зі своєю колишньою нареченою.

Льюїса втілив у життя Рід Скотт, який найбільш відомий своїми ролями у фільмах «Чудова місіс Мейзелвіце-президент» та «Велика Р».

– Пеггі Лу — місіс Чен

Фотографії Sony

Власниця магазину в Сан-Франциско, місіс Чен, є подругою Едді Брока і Венома, які уклали угоду з симбіотом, щоб захистити її і її магазин в обмін на шоколад.

Місіс Чен вже тричі з’являлася в Sony як у фільмах про Венома, так і в епізодичній ролі у фільмі «Людина-павук: Павутина всесвітів». Там вона познайомилася з Спотом, і було б інтригуюче побачити згадане в «Останньому танці».

Крім своєї появи в Marvel, актриса Пеггі Лу знімалася у фільмах «NCIS: Лос-Анджелес», «Супермаркет» і «Можливо, це назавжди».

– Том Голланд — Людина-павук (за чутками)

Фотографії Sony

З тих пір, як вийшов фільм Тома Харді «Веном» 2018 року, багато хто з нетерпінням чекав, коли він зустрінеться віч-на-віч з Людиною-павуком. Оскільки цей фільм, швидше за все, стане останнім сольним альбомом Венома, за чутками, Том Холланд з’явиться в ролі Павука.

Виробництво Venom 3 вже завершено або наближається до завершення. Але реальних ознак прибуття Холланда немає, що робить його повернення малоймовірним. Якщо він і з’явиться у фільмі, то, швидше за все, обмежиться епізодичною роллю або сценою після титрів.

Холланд зіграв Людину-павука в трьох сольних фільмах, двох фільмах про Месників і «Капітан Америка: Громадянська війна». Серед інших робіт британської зірки – “Uncharted”, “Downhill” та “Crowded Room”.

Джемейн Клемент (за чутками)

Джемейн Клемент

Ще у квітні 2023 року інформатор DanielRPK повідомляв, що Оуен Вілсон та Чиветель Еджіофор отримали пропозиції на ролі у фільмі “Веном 3“. Якщо останній згодом проходив кастинг, то перший нібито відмовлявся від ролі. А наступним кандидатом на загадкову роль Вілсона був Джемейн Клемент.

З тих пір не було жодних ознак того, що Вілсон або Клемент приєдналися до проекту. Але оскільки Кларк Бако був єдиним, хто був затверджений на роль у фільмі «Веном 3» з тих пір, і вона не зовсім відповідає цим двом акторам. Цілком ймовірно, що або Клемент підписав контракт, або був знайдений інший актор, який зіграє невідомого персонажа.

Раніше Клемент з’являвся в таких роботах, як «Люди в чорному 3», «Що ми робимо в тіні», «Моана», «Аватар: Шлях води» та інших.

Світова прем’єра фільму “Веном 3” запланована на 25 жовтня 2024 року.

Прокрутити вгору