Головна » Коли вийде 2 сезон Ходячі мерці: Ті, що вижили?

Коли вийде 2 сезон Ходячі мерці: Ті, що вижили?

Коли вийде 2 сезон Ходячі мерці: Ті, що вижили? (Фото: google)
Коли вийде 2 сезон Ходячі мерці: Ті, що вижили? (Фото: google)

«Ходячі мерці: Ті, хто живе», можливо, став найочікуванішим спін-оффом в історії франшизи. Він має завершити епічну історію кохання Ріка та Мішонн, але чи буде другий сезон?

Читайте також: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Дія серіалу, що дебютує в лютому 2024 року, розгортається після подій «Ходячих мерців» і розповідає про Ріка та Мішонн, які намагаються возз’єднатися, поки войовнича організація починає стверджувати своє панування над постапокаліптичним світом. Хоча Survivors – далеко не єдиний спін-офф, він підняв ставки, як ніхто інший.

Спочатку задуманий як повнометражний фільм, Survivors з часом перетворився на міні-серіал, який відповідає всім іншим відгалуженням «Ходячих мерців», випущеним AMC за останні роки. Однак, оскільки Ріка так довго не було на екрані, шанувальники з нетерпінням чекали повернення Ендрю Лінкольна до ролі. Хоча очікувалося, що проект триватиме лише один сезон, є велика ймовірність, що Survivors повернеться на другий сезон.

Вихід другого сезону серіалу “Ті, що вижили” не підтверджений

The Walking Dead: Survivors обіцяла епічне завершення сюжетної лінії Ріка та Мішонн, і проект завжди замислювався як обмежена серія. Однак, як показала багаторічна постановка самого шоу, плани завжди можуть змінитися, якщо виникне така необхідність. «Ходячі мерці» — надзвичайно популярна франшиза, і AMC, швидше за все, спробує максимально використати успіх спін-оффа.

Шоураннер Скотт Гімпл був досить відвертим щодо можливості другого сезону Survivors, і його заяви свідчать про те, що все можливо: «Все можливо. Навіть якщо Рік помре в останньому епізоді, все можливо».

Фанати давно підозрювали, що наприкінці міні-серіалу станеться щось велике, але Гімпл натякнув, що AMC має запасний план, якщо фанати захочуть більшого. Тепер, коли вийшов останній епізод, глядачі знають, що автори вирішили представити щасливий кінець, який не потребує продовження.

Прокрутити вгору