Головна » «Зоряні війни: Епізод 10» може втілити давню теорію фанатів

«Зоряні війни: Епізод 10» може втілити давню теорію фанатів

Зоряні війни: Епізод 10
Можливий розвиток сюжету у фільмі Зоряні війни: Епізод 10

Акторка, що грає Рей Скайвокер – Дейзі Рідлі повністю підтримує одну довгоочікувану історію «Зоряних війн», яку можна було б розповісти в «Зоряних війнах». Епізод 10: Новий орден джедаїв.

Хоча подробиці нового фільму тримаються в таємниці, це один із найочікуваніших проєктів серед шанувальників франшизи. Дія розгорнеться через 15 років після фіналу фільму «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Коли Рей воскрешає Орден джедаїв, який нарешті може втілити в життя одну ключову історію, відсутню в трилогії сиквелів «Зоряних війн».

В інтерв’ю виданню Screen Rant Рідлі зазначила, що виступає за те, щоб Фінн нарешті став джедаєм. На питання, чи може персонаж Джона Бойєги стати джедаєм у фільмі «Рей», актриса відповіла:

“Це виходить за рамки моїх обов’язків. [сміється] Я б дуже хотіла це побачити, але це не моє рішення.”

Глядачі сподівалися, що Фінн стане джедаєм у фільмах, що частково пов’язано з тим, що в рекламних матеріалах він тримав світловий меч. Хоча ще невідомо, чи повернеться персонаж взагалі, Рей цілком може почати його дресирувати.

Фінн мав сильну сюжетну лінію в трилогії сиквелів «Зоряних війн», де він пройшов шлях від штурмовика Першого ордену, навченого в дитинстві, до бійця опору. Однак була величезна втрачена можливість з точки зору того, що він став джедаєм.

Нещодавно повідомлялося, що «Зоряні війни 10» скасовано, але Рідлі про це не знає.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору