Головна » «Зоряні війни: Епізод 10» може втілити давню теорію фанатів

«Зоряні війни: Епізод 10» може втілити давню теорію фанатів

Зоряні війни: Епізод 10
Можливий розвиток сюжету у фільмі Зоряні війни: Епізод 10

Акторка, що грає Рей Скайвокер – Дейзі Рідлі повністю підтримує одну довгоочікувану історію «Зоряних війн», яку можна було б розповісти в «Зоряних війнах». Епізод 10: Новий орден джедаїв.

Хоча подробиці нового фільму тримаються в таємниці, це один із найочікуваніших проєктів серед шанувальників франшизи. Дія розгорнеться через 15 років після фіналу фільму «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Коли Рей воскрешає Орден джедаїв, який нарешті може втілити в життя одну ключову історію, відсутню в трилогії сиквелів «Зоряних війн».

В інтерв’ю виданню Screen Rant Рідлі зазначила, що виступає за те, щоб Фінн нарешті став джедаєм. На питання, чи може персонаж Джона Бойєги стати джедаєм у фільмі «Рей», актриса відповіла:

“Це виходить за рамки моїх обов’язків. [сміється] Я б дуже хотіла це побачити, але це не моє рішення.”

Глядачі сподівалися, що Фінн стане джедаєм у фільмах, що частково пов’язано з тим, що в рекламних матеріалах він тримав світловий меч. Хоча ще невідомо, чи повернеться персонаж взагалі, Рей цілком може почати його дресирувати.

Фінн мав сильну сюжетну лінію в трилогії сиквелів «Зоряних війн», де він пройшов шлях від штурмовика Першого ордену, навченого в дитинстві, до бійця опору. Однак була величезна втрачена можливість з точки зору того, що він став джедаєм.

Нещодавно повідомлялося, що «Зоряні війни 10» скасовано, але Рідлі про це не знає.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутка до верху