Головна » Дата виходу фільму «Евакуація 3» залежить від Кріса Гемсворта

Дата виходу фільму «Евакуація 3» залежить від Кріса Гемсворта

Дата виходу фільму «Евакуація 3» залежить від Кріса Гемсворта (Фото: google)
Дата виходу фільму «Евакуація 3» залежить від Кріса Гемсворта (Фото: google)

Покинувши кінематографічний всесвіт Marvel, брати Руссо продовжили працювати з зірками MCU над безліччю нових проектів. Мабуть, найуспішнішою з цих спроб став фільм Netflix «Евакуація: Видобуток » з Крісом Гемсвортом у головній ролі. Режисером виступив координатор трюків MCU Сем Харгрейв.

Читайте також: Вийшов тизер трейлера фільму “Трансформери: Один” з Крісом Гемсвортом

Випущені у 2020 та 2023 роках, два фільми франшизи стали хітами Netflix (перший входить до десятки найпопулярніших фільмів в історії Netflix), що, природно, означає, що серіал не може залишатися бездіяльним занадто довго. Не було жодних новин після того, як Кріс Гемсворт підтвердив, що фільм «Евакуація 3» (Tyler Rake: Rescue Operation 3) розробляється на минулорічному заході TUDUM.

У нещодавній розмові з Total Film Джо Руссо оновив статус триквела. За його словами, виробництво залежить від зайнятості Гемсворта:

Так, ми зараз працюємо над проектом, з’ясовуємо графік Кріса. Режисером знову став Сем Харгрейв. Це цікава франшиза, тому що у нас дуже емоційно поранений персонаж, тому я думаю, що там є хороша розповідь щодо його передісторії. Знаєте, його ставлення до насильства побудоване на ненависті до себе. І я думаю, що це додає багато текстури, що дозволяє нам розповідати більше історій про це.

Джо Руссо не тільки продюсував бойовик разом зі своїм братом Ентоні, а й написав сценарій, причому він виступив єдиним сценаристом. У цьому випадку він написав сценарій «Сірої людини» разом із постійними співавторами Крістофером Маркусом та Стівеном Макфілі («Месники: Завершення»).

Хоча ці два фільми мають своїх шанувальників, «Евакуація: Рятувальна операція 3» явно налаштований вивести франшизу на новий рівень. На Rotten Tomatoes оригінал отримав 67% схвалення від критиків, а сиквел — 74%.

Швидше за все, дата виходу фільму «Евакуація 3» буде відома не раніше кінця 2024 року, проте більш ймовірніше триквел вийде у 2026 році, якщо знімальний процес розпочнеться найближчим часом.

Прокрутити вгору