Головна » Mortal Kombat: У Мережі з’явилося свіже мистецтво рідкісного персонажа

Mortal Kombat: У Мережі з’явилося свіже мистецтво рідкісного персонажа

Mortal Kombat (Фото: google)
Mortal Kombat (Фото: google)

Артист показав, як сьогодні може виглядати один із рідкісних персонажів франшизи Mortal Kombat.

Читайте також: Assassin’s Creed: Hexe подробиці гри

Флавіо Луччізано є автором багатьох фан-артів MK, але цього разу артист торкнувся досить рідкісного персонажа з франшизи на ім’я Гідро.

Фан-арт ділить воїна Лінь Куея на дві версії: людську та кібернетичну.


Зображення ©: Instagram / flavio.luccisano 

Гідро – звідки береться цей персонаж?

Гідро походить із серії коміксів Mortal Kombat: Blood and Thunder від Malibu Comics, де персонаж має невелику роль. Мабуть, цього було достатньо, щоб не забути. Після свого дебюту в коміксах Гідро з’явився в ролі кіборга в MK Project, фанатській версії гри, яка славиться максимальним складом бійців у знаменитій франшизі.

Крім серії коміксів і неофіційної гри, Гідро отримав «живе» втілення в першому сезоні MK: Legacy, де знову з’явився в ролі кіборга. У цьому серіалі у Гідро ефектна, але коротка роль.

Такі розмірені появи ніндзя/кіборгів, включаючи нечастий фан-арт, стали своєрідним аперитивом для можливого дебюту Hydro в офіційній серії ігор MK. Сподіваюся, це станеться раніше, ніж пізніше. Такий подвійний герой обов’язково знайде відгук у широкій фан-базі файтингу і вкотре підтвердить силу фанатської любові, як у випадку з Tremor:

Головною причиною [ми вирішили зробити Tremor ігровим] були гучні крики фанатів.

— Креативний директор Mortal Kombat Ед Бун в інтерв’ю GameSpot

Наразі NetherRealm Studios підтримує Mortal Kombat 1, яка вийшла у вересні 2023 року. Очікується, що в гру буде додано більше бійців в рамках завантажуваного контенту (DLC).

Прокрутити вгору