Головна » Серіал “Хлопаки”: Хоумлендер з’явився на новому постері 4 сезону серіалу

Серіал “Хлопаки”: Хоумлендер з’явився на новому постері 4 сезону серіалу

Серіал "Хлопаки" (Фото: google)
Серіал “Хлопаки” (Фото: google)

Хоча ми все ще не знаємо, що чекає на четвертий сезон «Хлопаків», незабаром з’явиться новий трейлер хіта Amazon Prime Video.

Читайте також: 4 сезон серіалу “Хлопаки” можна подивитися повністю за 2 місяці до прем’єри

Відомо, що нові епізоди серіалу “Хлопаки” почнуть виходити в ефір з 13 червня, а шоураннер Ерік Кріпке надав більш оновлену інформацію про статус сезону. Він розповів, що 4-й сезон “Хлопаків” вже повністю закінчено, але наразі триває локалізація серіалу. Поки чекали, ми отримали новий плакат.

Також підтверджено, що повний трейлер вийде 3 травня.

Серіал “Хлопаки”: Сюжет

У четвертому сезоні серіалу «Хлопаки» світ опиниться на краю прірви. Вікторія Ньюман як ніколи близька до Овального кабінету і під м’язистим пальцем Хоумлендера, який консолідує свою владу. М’ясник, якому залишилося жити всього кілька місяців, втратив сина Беккі, а також роботу лідера «Хлопчиків». Решта команди втомилася від його боксу. Оскільки ставки неймовірно високі, кожен повинен знайти спосіб працювати разом, поки не стало занадто пізно.

У серіалі ми побачимо наступний акторський склад: Карл Урбан, Джек Куейд, Ентоні Старр, Ерін Моріарті, Джессі Т. Ашер, Лаз Алонсо, Чейс Кроуфорд, Томер Капон, Карен Фукухара, Колбі Мініфі, Клаудія Дюміт та Кемерон Кроветті. Серед новачків відзначемо – Сьюзен Хейворд, Валорі Керрі та Джеффрі Дін Морган.

Прокрутити вгору