Головна » Спін-оффи, які перевершують оригінали

Спін-оффи, які перевершують оригінали

Спін-оффи, які перевершують оригінали (Фото: google)
Спін-оффи, які перевершують оригінали (Фото: google)

Шанувальники кіно та телебачення завжди прагнуть поглибити свій зв’язок із улюбленими всесвітами. У світі сучасного кінематографу спін-оффи та приквели стають важливими частинами, що розширюють та збагачують оригінальні сюжети. Давайте розглянемо деякі з найцікавіших та захоплюючих спін-оффів та приквелів, які зараз вражають глядачів своєю унікальністю та глибиною.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

“Джої”

Чи знайдете ви шанувальника серіалу “Друзі”, який не відчуває сильної прив’язаності до цієї культової телевізійної події? Можливо, важко. “Друзі” стали одним з найулюбленіших серіалів для безлічі людей, що викликає у них масу позитивних емоцій.

Проте, мало хто може знати про спін-офф, який з’явився після завершення оригінального серіалу, присвячений одному з його головних персонажів. Цей спін-офф – “Джої”.

У серіалі “Джої” ми слідкуємо за новими пригодами Джої Тріббіані, коли він розпочинає новий етап своєї акторської кар’єри в Голлівуді. Після років гри в “Дні нашого життя” у Нью-Йорку, Джої переїжджає до Лос-Анджелеса, щоб реалізувати свою мрію. Він переїжджає до своєї сестри Джини – перукаря, і її сина Майкла – молодого генія. У своєму прагненні досягти успіху в Голлівуді Джої підтримує сім’ю та нових друзів і потрапляє у різноманітні кумедні та несподівані ситуації.

Трейлер

“Фантастичні звірі і де їх шукати”

Що асоціюється із світом чаклунства? Безперечно, “Гаррі Поттер”. Цей світ магії та пригод зачарував мільйони глядачів.

“Фантастичні звірі і де їх шукати” стали справжнім дарунком для багатьох фанатів серії “Гаррі Поттер”, оскільки це приквел популярного фільму.

У цьому фільмі глядачі знайомляться з чарівником Ньютоном Саламандером, автором книги, яка використовується в Хогвартсі. Історія розповідає про те, як Саламандер прибуває до Нью-Йорка зі своєю чарівною валізою, в якій перебувають надзвичайні тварини. Випадкове відкриття цієї валізи призводить до їхнього втечі та пошуку Саламандером по всьому місту.

Трейлер

“Дім дракона”

Вихід серіалу “Гра престолів” став справжнім явищем серед шанувальників телебачення. Ця захоплива історія зачарувала серця багатьох глядачів. І якщо багато хто вважав, що історія закінчилася, були й ті, хто мріяв про спін-оффи.

Дім дракона” – це приквел до “Гри престолів”, який вийшов на екрани у 2022 році.

У цьому серіалі ми переносяться на двісті років назад до подій оригінальної серії. Головний сюжет розгортається в королівстві Таргарієнів, де принцеса Рейніра Таргарієн та її брат Ейгон змагаються за Залізний трон після смерті Візеріса Таргарієна. Що принесе ця боротьба за владу та престиж у фентезійному світі?

Трейлер

Ці спін-оффи та приквели зацікавлять будь-якого шанувальника оригінальних фільмів або серіалів. Оберіть один і пориньте у захоплюючий світ подій!

Прокрутити вгору