Головна » Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Найкращі фантастичні фільми (Фото: google)
Найкращі фантастичні фільми (Фото: google)

Натискання кнопки “Старт” на екрані може відкрити перед вами зовсім інші реальності – паралельні всесвіти, джунглі з настільних ігор або планети з незвичайними аборигенами. Для тих, кому вже наскучила реальність, ми підготували добірку найкращих фільмів у жанрі пригод і фантастики. Приєднуйтеся до героїв у їх подорожі на Марс та Пандору, де вони зустрінуться з монстрами, динозаврами та іншими незвичайними істотами, або допоможіть їм адаптуватися до життя на Землі після апокаліпсису.

Читайте також: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Аватар (дилогія, 2009 та 2022)

Рейтинг: IMDb – 7.9

“Аватар” – це видовищний блокбастер, який установив світовий рекорд у касових зборах і отримав три “Оскари”. Головний герой, колишній морпіх-інвалід, отримує пропозицію замінити свого загиблого брата-близнюка як оператор триметрового гібрида людини та гуманоїда. Подорожуючи на планету Пандору, він стикається з конфліктом між землянами та місцевим плем’ям, яке захищає свою землю від розробки.

Трейлер

Джуманджі (трилогія, 1995, 2017, 2019)

Рейтинг: IMDb – 7.0

У цій фантастичній франшизі діти опиняються у світі гри, де їхні пригоди переплітаються з реальністю. Вони мають знайти спеціальний камінь для виходу з гри, уникати втрати “життя” і повернутися додому.

Трейлер

Парк Юрського періоду (трилогія, 1993, 1997, 2001)

Рейтинг: IMDb – 8.2

У цій екранізації пригод письменника Майкла Крайтона динозаври стають реальністю, коли вони виходять з-під контролю у розважальному парку на острові.

Трейлер

Марсіянин (2015)

Рейтинг: IMDb – 8.0

Драматична історія про астронавта, який залишився на Марсі та використовує свою винахідливість, щоб вижити до прибуття наступної місії.

Трейлер

Кінг-Конг (2005)

Рейтинг: IMDb – 7.2

Екзотичний фільм про величезну горилу на острові, де герої стикаються зі страшними загрозами.

Трейлер

Водний світ (1995)

Рейтинг: IMDb – 6.3

У світі, покритому водою в результаті глобального потепління, люди шукають останній острів землі.

Трейлер

Світ Юрського періоду (трилогія, 2015, 2018, 2022)

Рейтинг: IMDb – 6.9

В цій серії фільмів динозаври вириваються з парку-заповідника, що призводить до небезпеки для людей.

Трейлер

Космічні цуценята (2023)

Рейтинг: IMDb – 5.0

Симпатична новинка кіно про прибульців, які у формі собак потрапляють на Землю і шукають допомоги.

Трейлер

Повстання планети мавп (трилогія, 2011, 2014, 2017)

Рейтинг: IMDb – 7.6

Мавпи збираються протистояти людям, коли їхній інтелект стає порівнянною з людським.

Трейлер

Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Рейтинг: IMDb – 8.1

Фільм про постапокаліптичний світ, де люди борються за виживання у боротьбі за ресурси.

Трейлер

Фінч (2021)

Рейтинг: IMDb – 6.9

У захопливому фільмі “Фінч” глядачі потрапляють у постапокаліптичний світ, де одинокий інженер працює в лабораторії з метою створення робота, який зможе доглядати за його собакою після його смерті. Разом з вірним чотириногим другом, вони вирушають у подорож через Америку, покладаючи на нового андроїда всі свої знання. Поза межами їхнього фургона поширюються отруйне сонце, руйнівна озонова сфера, радіація та курячі торнадо.

Трейлер

Джон Картер: Між двох світів (2012)

Рейтинг: IMDb – 6.6

У центрі сюжету фільму “Джон Картер: Між двох світів” – самотній ветеран Громадянської війни, який шукає золото на Дикому Заході і, випадково контактуючи з інопланетним предметом, переноситься на Марс. Там він зустрічає марсіанську принцесу і намагається знайти спосіб повернутися додому, використовуючи свою велику силу на чужій планеті.

Трейлер

Круїз у джунглях (2021)

Рейтинг: IMDb – 6.6

У захоплюючій комедії “Круїз у джунглях” молодий археолог Лілі Гоутон вирушає на пошуки Дерева Життя в Амазонці, щоб використати його лікувальні властивості. За ним приєднуються його молодший брат та досвідчений провідник. Разом вони переживають фантастичні пригоди у пошуках цієї загадкової рослини.

Трейлер

Любов і монстри (2020)

Рейтинг: IMDb – 6.9

У цьому американському фільмі з крутими візуальними ефектами розповідається про постапокаліптичний світ, де астероїд, наближаючись до Землі, призводить до мутацій у всьому живому. Головний герой, розділений від коханої під час евакуації, вирушає на пошуки її через сім років, зустрічаючи на своєму шляху небезпеки та монстричих створінь.

Трейлер

Подорож до центру Землі (дилогія, 2008, 2012)

Рейтинг: IMDb – 5.8

У цій історії, заснованій на романі Жюля Верна, ексцентричний професор та його племінник вирушають на пошуки загубленого брата, використовуючи вказівки з його книги. Вони опиняються у підземному світі, де зустрічають нових друзів і переживають неймовірні пригоди.

Трейлер

Індіана Джонс і реліквія долі (2023)

Рейтинг: IMDb – 6.6

У фінальній частині легендарної франшизи пригод Індіани Джонса він повертається на великий екран, щоб допомогти своїй колишній коханій знайти загублений артефакт, за яким полює нацистський вчений. Це пригода, яка веде їх через небезпеку та інтриги, аби запобігти зміні ходу історії.

Трейлер

Конг: Острів Черепа (2017)

Рейтинг: IMDb – 6.7

У фільмі “Конг: Острів Черепа” американська експедиція відправляється на загадковий острів, який виявляється домом для величного Конга. Починається протистояння між людиною та природним монстром, яке призводить до захоплюючих битв і небезпеки.

Трейлер

Затура: Космічна пригода (2005)

Рейтинг: IMDb – 6.3

У фільмі “Затура: Космічна пригода” двоє братів випадково опиняються у паралельній реальності, де їхній будинок знаходиться у космосі. Щоб повернутися назад, вони повинні пройти квест, що веде їх через космічні пригоди та неймовірні випробування.

Трейлер

Загублений світ (2009)

Рейтинг: IMDb – 5.3

У цій комедійній пригоді вчені та їхній попутник потрапляють у доісторичні часи, де вони змушені виживати серед дивних істот та небезпек. З допомогою місцевого аборигена вони намагаються знайти шлях назад до свого часу.

Трейлер

Ці фільми представляють широкий спектр захоплюючих пригод і фантастичних світів, які привертають увагу глядачів усіх вікових груп.

Прокрутка до верху