Головна » 4 сезон серіалу “Хлопаки” можна подивитися повністю за 2 місяці до прем’єри

4 сезон серіалу “Хлопаки” можна подивитися повністю за 2 місяці до прем’єри

4 сезон серіалу "Пацани" (Фото: google)
4 сезон серіалу “Хлопаки” (Фото: google)

Черговий сезон популярного серіалу Amazon Prime Video, тобто 4 сезон серіалу “Хлопаки”, став ще ближчим. Проте деякі навіть можуть бути розчаровані нещодавнім оновленням статусу четвертого сезону.

Читайте також: Найочікуваніші серіали квітня 2024, які варто подивитись

Хоча наступна серія епізодів вийде через два місяці, Ерік Кріпке поділився, що 4 сезон “Хлопаків” вже повністю завершений. За словами шоураннера, робота підійшла до кінця, і тепер він просто чекатиме на вихід шоу цього літа.

На сьогоднішній день 4 сезон серіалу «Хлопаки» повністю, повністю, абсолютно ЗАКІНЧЕНО. Я дуже вдячний і пишаюся цим акторським складом і знімальною групою. Мабуть, це наш найкращий результат. Я не можу дочекатися, щоб представити його світові.

Чому б не випустити 4 сезон шоу раніше? Таке питання може виникнути в головах деяких фанатів, але справа в тому, що на цьому тижні у Amazon виходить новий великий проект – серіал Fallout, заснована на серії ігор Fallout. Тому стрімінговий сервіс бере паузу між релізами.

На жаль, другий сезон «Покоління V» готувався до виробництва незадовго до того, як один з головних героїв спін-оффа, Ченс Пердомо, загинув в аварії на мотоциклі.

Четвертий сезон серіалу “Хлопаки” вийде на Prime Video 13 червня 2024 року.

Прокрутити вгору