Головна » Вийшов серіал Fallout. Де дивитися екранізацію Fallout

Вийшов серіал Fallout. Де дивитися екранізацію Fallout

Вийшов серіал Fallout
Вийшов серіал Fallout

Fallout вийшов зі сховища! Вихід усіх восьми епізодів довгоочікуваного шоу, яке засноване на ретро-футуристичній франшизі відеоігор, відбувся.

З нагоди прем’єри відбулися спеціальні покази першого епізоду. Початок серіалу був абсолютно безкоштовним для перегляду від різних стримерів на платформі Twitch. Але всі інші епізоди доступні за підпискою на Amazon Prime. Весь сезон нажаль не має української локалізації, тому всім хто не знає англійську варто зачекати декілька днів на фанатські переклади.

Дія серіалу з Волтоном Гоггінсом у головній ролі розгортається в майбутньому, постапокаліптичному Лос-Анджелесі. Громадяни повинні жити в підземних бункерах, щоб захистити себе від радіації, мутантів і бандитів після ядерного знищення. Історія починається у Сховищі 33, одному з таких бункерів, який займає чільне місце у відеоіграх. Цікаво, що шоу є каноном.

Виконавчими продюсерами є Джонатан Нолан і Ліза Джой, дует, що стоїть за «Світом Дикого Заходу», а до акторського складу також входять Елла Пернелл, Кайл Маклахлан, Кселія Мендес-Джонс та Аарон Мотен.

Маклахлан, який грає наглядача Сховища 33 Хенка Макліна, так сказав про адаптацію Fallout:

Люди, які грають у відеоігри і є справжніми фанатами, і схвильовані, і дещо вагаються, я думаю, тому що вони вже обпікалися. Але в міру того, як ми охоплюємо все більше і більше тизерів, я виявив, що тон змінюється від «О, я сподіваюся, що вони не зіпсують франшизу» на «О, я такий схвильований. Я думаю, що це виглядає дуже круто».

Варто зазначити, що критики здебільшого високо оцінили серіал, відзначивши його вірність вихідному матеріалу та кумедних персонажів.

Прокрутити вгору