Головна » «П’ять ночей у Фредді 2»: Анонс і дата виходу продовження фільму

«П’ять ночей у Фредді 2»: Анонс і дата виходу продовження фільму

«П'яти ночей у Фредді 2»: Анонс
«П’ять ночей у Фредді 2»: Анонс

Продовження екранізації «П’яти ночей у Фредді» офіційно анонсувала компанія Universal Pictures на CinemaCon.

Офіційне оголошення з’явилося лише через день після того, як Джейсон Блюм з Blumhouse поділився в соціальних мережах фотографією, яка тизерить сиквел. Стало відомо, що продовження популярного хорору вийде восени 2025 року. Швидше за все, реліз відбудеться в жовтні, але точна дата поки не оголошена.

«П’ять ночей у Фредді 2»: Анонс і дата виходу

З бюджетом у 20 мільйонів доларів, більша частина яких була віддана «Крамниці істот» Джима Хенсона, щоб втілити аніматроніку в життя, екранізація «П’яти ночей у Фредді» змогла завоювати прихильність шанувальників франшизи, одночасно залучаючи нових шанувальників. Незважаючи на нищівні відгуки критиків, фільм все одно заробив майже 300 мільйонів доларів у всьому світі.

Франшиза «П’ять ночей у Фредді», створена Скоттом Коутоном, підкорила серця фанатів своїм унікальним поєднанням жахів і саспенсу з моменту свого дебюту в 2014 році. Дія гри відбувається у вигаданій піцерії, оповитій аніматронними привидами. І гравцям пропонується вижити п’ять ночей як нічний охоронець, борючись зі зловісними силами, що ховаються всередині закладу.

Хоча подробиць другої частини поки що немає, вже відомо, що вона виправить помилку оригіналу.

Прокрутити вгору