Головна » Нів Кемпбелл повертається до ролі Сідні Прескотт у фільмі “Крик 7”

Нів Кемпбелл повертається до ролі Сідні Прескотт у фільмі “Крик 7”

Нів Кемпбелл повертається до ролі Сідні Прескотт у фільмі "Крик 7" (Фото: google)
Нів Кемпбелл повертається до ролі Сідні Прескотт у фільмі “Крик 7” (Фото: google)

Кіноновини: Офіційно підтверджено: Нів Кемпбелл повертається до іконічної ролі Сідні Прескотт у сьомому фільмі культової слешер-франшизи “Крик”. Новина ця була оголошена через Інстаграм самою акторкою, роблячи шанувальників щасливими та вражаючи їх глибоким почуттям пошани.

“Сідні Прескотт повертається!!!! Грати її завжди круто і почесно. Моя величезна вдячність за ці фільми. Я дуже щаслива і горда тим, що мене запросили повернутися до цього образу”, – зазначила Кемпбелл, підкреслюючи своє велике емоційне зв’язок з роллю та фільмами.

Нагадаємо, що Нів Кемпбелл відтворювала роль Сідні Прескотт у п’яти попередніх фільмах “Крик”, проте відмовилася брати участь у шостій частині через незадовільні умови угоди щодо гонорару. Тим не менш, вона повертається на великий екран, щоб продовжити свою легендарну роль у сьомому фільмі.

Варто зазначити, що перед початком зйомок сьомого “Крику” виникло кілька скандалів. Один з них пов’язаний з відставкою акторки Мелісси Баррери через її антисемітські пости у соціальних мережах. Інший – з відставкою акторки Дженни Ортеги, яка пішла з проекту через занятість на зйомках другого сезону серіалу “Венздей”. Крістофер Лендон, режисер фільму, також покинув проект через конфлікт із політичною сферою, який завадив йому в роботі.

Незважаючи на ці перешкоди, повернення Нів Кемпбелл до ролі Сідні Прескотт у “Крику 7” викликає величезний інтерес серед фанатів та обіцяє відновити легендарну атмосферу франшизи, яка вже довгий час тримається на вершині популярності в жанрі жахів.

Джерело: https://kinowar.com/niv-kempbell-povernetsya-u-kryku-7/

Прокрутити вгору