Головна » Фільм Антона Птушкіна “Ми, Наші Улюбленці та Війна” презентують на Doc Kyiv Fest

Фільм Антона Птушкіна “Ми, Наші Улюбленці та Війна” презентують на Doc Kyiv Fest

Фільм Антона Птушкіна "Ми, Наші Улюбленці та Війна" презентують на Doc Kyiv Fest (Фото: google)
Фільм Антона Птушкіна “Ми, Наші Улюбленці та Війна” презентують на Doc Kyiv Fest (Фото: google)

Новини кіно: Фестиваль документального кіно Doc Kyiv Fest оголосив фільм-відкриття, яким стане дебютний фільм блогера Антона Птушкіна під назвою “Ми, Наші Улюбленці та Війна“. Це повідомлення було розміщено в офіційних соціальних мережах фестивалю.

Команда, яка стоїть за фестивалем, підкреслює, що цей фільм пропонує унікальну перспективу подивитись на війну в Україні, зосереджуючись на взаємині між людьми та тваринами, які стають як свідками, так і жертвами війни.

Основні герої фільму – коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та єменський хамелеон на ім’я Ігор, поряд з людьми, які їх рятували. У фільмі беруть участь багато іноземців, для яких героїзм українців у рятуванні тварин став справжнім відкриттям.

Цьогорічний Doc Kyiv Fest відбудеться в Києві з 28 по 30 березня.

Фільм “Ми, Наші Улюбленці та Війна” є спільним проектом України та Канади і на його втілення пішло півтора року.

“З початку цей фільм був спрямований на західну аудиторію, оскільки я думав, що українці вже все знають”, – зауважив Птушкін. “Але потім я зрозумів, що багато з того, що я зняв, буде цікавим і зрозумілим саме для українців”.

Крім показу на фестивалі, фільм буде доступний на платформі Megogo, а з 4 квітня його можна буде переглянути в українських кінотеатрах.

Раніше команда фестивалю оголосила список фільмів, що братимуть участь у національному конкурсі. Склад журі буде оголошено незабаром.

Основна мета фестивалю Doc Kyiv Fest – сприяння розвитку документального кіно та підтримка талановитих українських режисерів, що працюють у цьому жанрі.

Фестиваль прагне представити глядачам найкращі середньометражні документальні фільми з України та інших країн світу, а також надати можливість кінематографістам обмінятися досвідом та ідеями.

Прокрутити вгору