Головна » Фільм “28 років потому”: Чутки підтверджені-Комер і Файнс приєднуються до проекту

Фільм “28 років потому”: Чутки підтверджені-Комер і Файнс приєднуються до проекту

Фільм "28 років потому": Чутки підтверджені-Комер і Файнс приєднуються до проекту (Фото: google)
Фільм “28 років потому”: Чутки підтверджені-Комер і Файнс приєднуються до проекту (Фото: google)

Денні Бойл розпочав роботу над новим фільмом франшизи, до якої долучаються Джоді Комер і Рейф Файнс.

11 квітня 2024, Лондон – Чутки про те, що Денні Бойл працює над продовженням постапокаліптичної франшизи, з’явилися ще в січні цього року. Відповідно до джерела з видання World of Reel, Джоді Комер (відома своїми ролями у “Останній дуелі” та “Вбиваючи Єву”) та Рейф Файнс (відомий за фільмами “Гаррі Поттер”, “Меню” та “Список Шиндлера”) приєднуються до Кілліана Мерфі у майбутньому фільмі “28 років потому” – довгоочікуваному продовженні популярної постапокаліптичної франшизи про зомбі.

Деталі проекту

Ще в січні цього року була поширена інформація про те, що Денні Бойл та Алекс Ґарленд працюють над продовженням фільму “28 днів потому”. Планувалось, що продовження вийде через 20 років після оригіналу. За планом, Бойл має виступити режисером, а Ґарленд – сценаристом.

Кілліан Мерфі, який зіграв у першій частині фільму, повертається до головної ролі у новому продовженні франшизи. Однак, ролі Рейфа Файнса та Джоді Комер поки залишаються невідомими.

У 2022 році, у 20-ту річницю виходу фільму “28 днів потому”, Кілліан Мерфі та Денні Бойл висловили бажання реалізувати продовження своєї популярної франшизи. Хоча Мерфі відзначив, що він може бути вже занадто старий для цього, Бойл розповів, що Ґарленд написав сценарій під назвою “28 місяців потому” кілька років тому. Проте проект тоді залишився нереалізованим. Тим не менш, Бойл виразив бажання зняти продовження.

Планується, що фільм “28 років потому” стане початком нової трилогії для франшизи. Денні Бойл виступить режисером першого з трьох фільмів, а Алекс Ґарленд – сценаристом для всіх трьох частин. За інформацією від The Hollywood Reporter, бюджет кожного фільму у трилогії наразі складає 75 мільйонів доларів США.

Нагадаємо, що у 2007 році вийшло продовження оригінального фільму під назвою “28 тижнів потому”, проте Бойл та Ґарленд були лише виконавчими продюсерами цього проєкту.

Раніше ми повідомляли, що п’ята частина “Матриці” перебуває в розробці. Цей фільм стане першим у серії, який не зніматимуть сестри Вачовскі.

Прокрутити вгору