Головна » Новий трейлер фільма «Байкери» з Остіном Батлером, Томом Гарді та Джоді Комер

Новий трейлер фільма «Байкери» з Остіном Батлером, Томом Гарді та Джоді Комер

Новий трейлер фільма «Байкери» з Остіном Батлером (Фото: google)
Новий трейлер фільма «Байкери» з Остіном Батлером (Фото: google)

11 квітня 2024, Голлівуд – Актор Остін Батлер, відомий своєю роллю у другій частині «Дюни», готується приєднатися до складу банди байкерів у драматичному фільмі «Байкери». Режисером фільму виступив Джефф Ніколс, відомий такими кінострічками, як: “Довгий шлях додому”, “Лавінг”, “Хуліган” та інші.

Сюжет стрічки «Байкери»:

Стрічка «Байкери» обіцяє стати захоплюючою кримінальною історією, що розкаже про еволюцію мотоклубу Середнього Заходу. Цей клуб протягом десятиліть перетворився з простого збору місцевих аутсайдерів на найбільш зловісну банду в регіоні.

Новий трейлер фільма «Байкери»

Разом з Батлером у цій банді з’явиться і Том Гарді, відомий своєю роллю у фільмі «Веном», якого також можна буде побачити цього року в третій частині кінокоміксу «Веном 3».

На роль головної жінки у фільмі «Байкери» Ніколс запросив Джоді Комер, зірку хітового серіалу «Вбиваючи Єву», що також відома своїми ролями у фільмах «Персонаж» і «Остання дуель».

Українська прем’єра кримінальної драми «Байкери» запланована на 20 червня. Цей фільм обіцяє стати захоплюючою подорожжю в світ мотоциклістів, зі своєю драмою, екшеном та неймовірною акторською грою.

Джерело: https://www.kinofilms.ua/ukr/news/24896/

Прокрутити вгору