Головна » Новий фільм Гая Річі з Генрі Кавіллом отримав назву – “У сірому”

Новий фільм Гая Річі з Генрі Кавіллом отримав назву – “У сірому”

Новий фільм Гая Річі з Генрі Кавіллом (фото: google)
Новий фільм Гая Річі з Генрі Кавіллом (фото: google)

Популярний актор Генрі Кавілл, відомий за роллю Геральта в серіалі «Відьмак», під час виступу на CinemaCon поділився останніми новинами про свої майбутні проекти.

Читайте також: 4 сезон серіалу “Відьмак” від Netflix: актори підтвердили учать

Насамперед Кавілл розповів про майбутній перезапуск франшизи “Горець” від режисера Чада Стахелскі (Джон Вік). Генрі натякнув, що на глядачів чекає безліч екшн-сцен, які повинні здивувати навіть тих, хто бачив його в дії з мечем у попередніх фільмах Конорі Маклауда. Він також зазначив, що новий “Горець” глибше заглиблюється в історію та характери персонажів, черпаючи натхнення з попередніх фільмів серії.

Другою новиною стало оголошення про вихід нового фільму Гая Річчі, в якому Кавілл зіграв одну з головних ролей. Бойовик отримав назву “У сірому”, а центральні ролі також виконали Джейк Джилленхол і Ейса Гонсалес.

Кавілл розповів, що очікується, що новий фільм Гая Річі вийде 17 січня 2025 року. В рамках CinemaCon був представлений перший трейлер, який, швидше за все, буде доступний всім бажаючим в інтернеті трохи пізніше.

Сюжет «У сірому» присвячений двом фахівцям з видобутку корисних копалин. Їх виконали Кавілл і Джилленхол. Герої повинні знайти спосіб втекти для героїні Гонсалес, старшого парламентера.

Прокрутити вгору