Головна » 4 сезон серіалу “Відьмак” від Netflix: актори підтвердили учать

4 сезон серіалу “Відьмак” від Netflix: актори підтвердили учать

4 сезон серіалу "Відьмак"
Готується до виробництва: 4 сезон серіалу “Відьмак”

Серіал “Відьмак” від Netflix поповнився акторським складом для четвертого сезону цього тижня, і одне з цих поповнень нарешті відродить давнього улюбленця фанатів франшизи.

Netflix оголосив, що в 4 сезоні шоу знімуться Шарлто Коплі («Округ 9», «Манкіман»), Джеймс Пьюрфой («Друзі рибалки», «Соломон Кейн») і Денні Вудберн («Вартові», «Мільярди»). Коплі зіграє сумнозвісного мисливця за головами Лео Бонхарта, а Пьюрфой – придворного радника Емгира та шпигуна Скеллена. Вудберн отримав роль Золтана, гнома, який є союзником Ґеральта в книгах та іграх.

Пьюфой поділився важливою новиною і був у захваті від того, що втілив цього персонажа в життя. У соцмережах він написав:

Отже, поїхали. Я з нетерпінням чекаю можливості приєднатися до цієї неймовірної творчої команди та втілити в життя Стефана Скеллена. Він чудовий персонаж!

4 сезон вже має значну зіркову силу завдяки більшій частині акторського складу, що повернувся, і додаванню Лоуренса Фішберна, який зіграє Реджиса. Він буде супроводжувати Геральта в різні моменти сезону, і в поєднанні з присутністю Золтана це може виявитися чимось особливим.

Ліам Хемсворт візьме на себе мантію Геральта після відходу Генрі Кавілла, і багато хто задається питанням, як складеться цей перехід. Раніше була інформація про те, як таке могло бути.

Зйомки розпочнуться в середині 2024 року, а прем’єра очікується наприкінці 2025 року.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору