Головна » Джон Вік повернувся в першому трейлері фільму “Балерина” з Аною де Армес

Джон Вік повернувся в першому трейлері фільму “Балерина” з Аною де Армес

Джон Вік повернувся
Джон Вік повернувся у спін-оффі «Балерина»

На щорічній конференції CinemaCon, що проходила в Лас-Вегасі, студія Lionsgate представила трейлер нового фільму популярного екшн-серіалу «Джон Вік».

«Балерина» – це спін-офф основної серії фільмів, який розповість історію молодої дівчини на ім’я Руні. Головну роль виконала Ана Де Армас, відома за фільмами “Дістати ножі” та “Не час помирати”.

Трейлер був представлений в закритому форматі (тільки журналістам і представникам індустрії), і він показує Рівза у дії. У кадрі з’являються відомі персонажі з оригінального серіалу, такі як Кіану Рівз у ролі Джона Віка та Ієн Макшейн у ролі Вінстона, а також Анжеліка Х’юстон у ролі Софії та Ленс Реддік у ролі Харона. Цікаво відзначити, що в кліпі з’являється покійний Реддік, так як він встиг зіграти в своїх сценах.

Трейлер наповнений екшн-сценами, включаючи захоплюючу сцену битви в поїзді, що проїжджає засніженими ландшафтами. Однак, судячи з усього, не всі показані сцени увійдуть до фінальної версії.

Нещодавно стало відомо, що режисер Чад Стахелскі, відомий за головними ролями “Джона Віка“, переробляє проект, який раніше знімався без його нагляду. Очікується, що у “Джона Віка” буде більше сцен, а незабаром відбудуться масштабні перезйомки.

Прем’єра “Балерини” в кінотеатрах запланована на 6 червня 2025 року. Події фільму розгортатимуться до «Джона Віка 4».

«Примарний гонщик» з Кіану Рівзом? Що відомо

Прокрутити вгору